Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik kodu ne

arkadaşlar sitemdeki linleri [üye olmadan göremezsiniz.Üye olmak için tıklayınız] kodu bilen varmıı???

En son metallica-sro tarafından 15.07.2008 12:44:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.07.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: jawa Scripten araştır

siteye üyelik kodu yoktur sitene giriş yaptıktan sonra ekstralara gir,büyük ekstralara tıkla saklı sayfaları aktif et.Daha sonra sayfa değiştire gir üye olmayanların hangi sayfaları görmesini istemiyorsan o sayfalara gir ve normal sayfa kısmının altında herkes görebilir vardır onu sadece login yapanlar görebilir tıkla değiştir dersen olur.Siteye üye olmalarını istiyorsan ekstralardan forum seçeneğini aktif etmelisin

Mesaj14.07.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son turkmayasi tarafından 14.07.2008 20:32:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2008, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: jawa Scripten araştır

pazarlamaca yazmış:
siteye üyelik kodu yoktur sitene giriş yaptıktan sonra ekstralara gir,büyük ekstralara tıkla saklı sayfaları aktif et.Daha sonra sayfa değiştire gir üye olmayanların hangi sayfaları görmesini istemiyorsan o sayfalara gir ve normal sayfa kısmının altında herkes görebilir vardır onu sadece login yapanlar görebilir tıkla değiştir dersen olur.Siteye üye olmalarını istiyorsan ekstralardan forum seçeneğini aktif etmelisin
FAKAT BEN ONU BİLİYORUM BU ÜYE KAYBINA NEDEN OLUR GÜZEL FORUMLARI VEYA KONULARI ÜYELER GÖREMEZ BEN SADECE LİNK İÇİN İSTİYORUM!!!
Mesaj15.07.2008, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu: bak şimdi

Saklı sayfalar oluşur üstünede not yaz üye olmadan linkleri göremezsiniz.. Wink
Mesaj15.07.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

fakat bu benim sayfamdaki linklerin üyel olmadan gözükmeyeceği anlamına gelmiyor
Mesaj15.07.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: saklı

Arrow saklı sayfalar açtığında şifre üye adı istio sitende ekstralardan ekstrayı çalıştır forum var onuda çalıştır forumdan üye olan üye adı ve şifre ile giriş yapabiliyorlar eğer kişi üye deilde çok girmek istiosada üye oluo üye kazanıon
Arrow selametle
Önceki mesajları göster: