Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkese Sitesine Özel E-mail Adresi

Arkadaşlar şok Şok Şok sanal-reklam.tr.gg adresimizde ki foruma üye olanlara sitesinin adına özel e-mail adresi açıyoruz.Hemde Bedava kullannımı kolay ve harika örneğin bilgi( at )sanal-reklam.com gibi siz seçiyorsunuz foruma üye olan herkese girin foruma üye olun anında -mail adresinizi hazır edelim.
Mesaj15.07.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herkese Sitesine Özel E-mail Adresi

sanal-html yazmış:
Arkadaşlar şok Şok Şok sanal-reklam.tr.gg adresimizde ki foruma üye olanlara sitesinin adına özel e-mail adresi açıyoruz.Hemde Bedava kullannımı kolay ve harika örneğin bilgi( at )sanal-reklam.com gibi siz seçiyorsunuz foruma üye olan herkese girin foruma üye olun anında -mail adresinizi hazır edelim.

arkadaşım bu ilk değilki herkez alabilir bunu ama e-posta adresini doğrulayamazasın.Sadece anlık ileti kullanırsın e-postalara bakamazsın...
Mesaj15.07.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Senin ki farklıu olabilir

demekki senin ki başka kardeşim bizimki microsoft güvencesiyle!............
Mesaj15.07.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet bunu herkes alabilir boyle seylerı belkı yapamayanlar olabilir bu bi yardımda deil bence pekı karsılıksız yapsan olmazmı acemı arkadaslarımız var bu sıtede uye olmak zorunlumu ? bana ulasan arkadaslarıma bende acabılırım hemde karsılıksız !!!!
Mesaj15.07.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: aç kardeşim kolay gelsin

a.ç kardeşim seni tutan mı var bende teklifimi sundum yani hem forumda kaynaşmak için de önemli am bunu anlamyan çokk
Mesaj15.07.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tutan yok ama isteyene aca bilirim (karşılıksız)
Mesaj15.07.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-posta adresini doğruluya bilecek olan varsa bana açsın ulas( at )atavebiz.tr.gg li ama yapsın arkadaş anında üye olurum...ama msndende oturum açabilicez.... Exclamation

En son atavebiz tarafından 15.07.2008 20:38:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2008, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım boyle domaınlerde msn den oturum acabılırsın ama maillerini okuyamazsın psta adresını doğrulayamazsın
Mesaj15.07.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

taalihsizler yazmış:
arkadasım boyle domaınlerde msn den oturum acabılırsın ama maillerini okuyamazsın psta adresını doğrulayamazsın

evet arkadaş yapıyormuş ya microsoft güvencesiyle yapsında üye olam Arrow Mr. Green
bende biliyorum dogrulanmadıgını ama Exclamation
Mesaj15.07.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben doğruıladım kardeşim şu an doğruluyorun bilgisayardan anlıyorsan doğrulama adresinide ilecen eğer doğrularsam siteni alıurım kabul mü
Mesaj15.07.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Bak Arkadaşım.

kardeşim doğrularım veya doğrulamam bu bir ayrıca mesaj geliyorda ne oluyor nerelerden mesaj alıyon onlara @hotmail.com adreslerini verirsin kendin site görüşmelerin için buradan online konuşursun yani ille de mesaj olacak diye bir şey mi var ister aç ister açma benim için posta kutusu çokta önemli deil zaten @msn.com adrelserime mesaj alıyorum ne lüzümu var kendi domai,n adresine mesaj almana olmadı açamadım ama güzel bir sistem okey hadi bakalım kendinizi geliştirmeyi unutmayın Allah'a Emanet olun.Allah İzin Verise Yarın görüşürüz.Hakkınız varsa helal edin.Hakkım varsa Helal Olsun.bb

En son sanal-html tarafından 15.07.2008 21:28:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-html yazmış:
ben doğruıladım kardeşim şu an doğruluyorun bilgisayardan anlıyorsan doğrulama adresinide ilecen eğer doğrularsam siteni alıurım kabul mü

çok iddaalı konuştunuz ama yapamadınız ve yapamazsınız da neden derseniz microsoft www.atavebiz.tr.gg adlı sitenizde olsa bu adresi vermez hatta alan adınız ücretli olsa bile ancak alan ve alan adı veren şirketlerden ücretli olarak doğrulanmış bir adrese sahip olabilirsiniz.
Mesaj15.07.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: yakşamlar

iyi kardeşim o benim için sorun deil zaten msn.com adında adreslerim var.Hadi bb
Mesaj15.07.2008, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu: bende isterem

benım bıldıgımde maıladresı alınamazdı cunkı paralı bır sırketden yar alınca maıl ıstedıgınde 10 tane ıcın farklı 20 tane ıcın farklı para oduyorsun yanı oluyorsa bana da acın bır tane benımkıde

musthefa(et)musthefa.tr.gg olsun

kardes siteye diyecek lafım yok guzel yani ne diyeyim amma velakin maıl adresı verıyom dıyıpde Ataturk hakkında siir ve yazıları hotmail desteklı adrese nıye ıstedınkı yanlıs burda baslıyor gıbı

En son modifiyeyontemleri tarafından 20.07.2008 22:00:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hotmail yetmiyormu size boşverin ...tartışmaya değmez

Önceki mesajları göster: