Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2007, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: SÜPERSONİC Bİ FİKRİM VAR

SİTEMİZDE BAN UYGULAMASI OLSA yani ziyaretcilerin ip numaralarını goruyoruzda istemedıgımız kısıyı siteye gırmesını onleyebılsek cok daha guzel olur bence

ADAMIN BIRI ziyaretci defterime musallat oldu ifade gonderip duruyo sırf onun ıcın foruma serbest kürsü bölümü actım . Idea Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
Mesaj15.06.2007, 06:24 (UTC)    
Mesaj konusu: SÜPER SONİC FİKRİN CEVABI

MESAJ DÜZENLEMEYE GİRDİĞİNDE KÖTÜ KELİMELER LİSTESİ OLUŞTUR KISMI BULUNUYOR BU KISIMA ADAMIN IP NUMARASINI GİR Bİ DENE BELKİ MESAJ BIRAKMASI ENGELLENE BİLİR
Mesaj02.07.2007, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

denemekte fayda var .. birgün bizimde basımıza gelecek kesin..
Mesaj10.07.2007, 06:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten güzeL Bi fikir Smile
Mesaj30.07.2007, 06:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modem DNS sunucusu Dİye bİşe Var Arkadaşım Bilmem Biliyormusun Kimsenin İp Si Statik İp Olmadığından Modemlerin Reset Esnasında Bu İp'nin Değiştinin Dikkatinizi Çekerim. Aynı Mirc TEKİ gibi ZLİNE atarsın Ama Adam Modeme Res Atıp Tekrar Gİrer Net Ortamından Şuana Kadar Hiç Birşeyin Tam Olarak Açığı Kapatılmış Deil Mümkünde Olamaz.

Ama sadece Kötü Sözlerin Bi Sözlük Lugatını Bulup Arkadaşın Kötü Sözler Yönetim Paneline Yapıştırırsan Belki Biraz Rahatlarsın Gibime Geliyor Ama Buseferde Değişik Şekillerde Ve Aralarında Boşluk Bırakarak Yazacaktır Emin Ol Dediğim Gibi SÖlediğim Şeyler Bir Umut Ama Gördüğün Gibi Herşeyin Bir Çaresini Bulmuşlar Smile

Saygılarımla...
Mesaj03.08.2007, 05:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

film indirin dediği doğru fakat şunu unutuyoruz pc üzerinde 2 ip var 1i varsayılan yani gözüken ve değişen
diğeride sabit gerçek ipnizdir saklıdır pc nizdeki kişiden başkası göremez
Mesaj28.08.2007, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle şeyler için kodlar felan var arat googlede büyük ihtimal bulursun
Mesaj28.08.2007, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıll

anlamadım Very Happy
Mesaj02.09.2007, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu: hani bunu html kodu

bilen varsa bizede sölesin. dimi?
tabii nasıl kunlanacagımızı anlatarak. 8) :lol:
Önceki mesajları göster: