Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 3 siteden link veriyorum

www.bedavalar.tr.gg PAGERANK 3 TOPLIST, burada sitenizin yayınlanmasını istermisiniz. hem de bizim sitemize link vermeniz gerekmiyor, yapacagınız tek sey sitenizde benim verecegim bir pagerank buton kodunu yayınlamak. bu size hem extra ziyaretci kazandıraca hem de pagerank 3 linki kapacaksınız. ne dersiniz bekleriz

http://html-kod-ekle.tr.gg/sitene-google-pagerank-kontrol-ekle.htm

kodlar burada

kodumuzu sitende yayınlamak isterseniz sitenize ekledikten sonra bana zalim_yillar0480( at )hotmail.com buradan mesaj atarak site adresinizi eklediğiniz sayfayı çevrimdışı olarak msn den mesaj atın siteniz en kısa zamanda link olarak eklenecektir. kesinlikle banner eklemesi yapılmamaktadır. ayrıca su an için duyurayım.

www.pagerank-toplist.com BURADA BEDAVA SITEM KULLANICILARINA SUPER ICERIKLARIMIZ YAKINDA SITEMIZDE OLACAKTIR. SITEMIZ BIR TOPLIST OLMANIN YANINDA SIMLI YAZI YAZMA. SIMLI RESIM ONLINE BUTON YAPIMI BANNER YAPIMI, PAGERANK SORGULAMA GIBI HIZMETLERINI DE EN KISA ZAMANDA HIZMETINIZE SUNACAKTIR. SITEMIZ SU AN TASARIM DEĞİŞİKLİĞİNE GITMISTIR EN KISA ZAMANDA SUPER TASARIMLA KARŞINIZDA TABIIKI YANINIZDA OLACAGIZ.

ÖNERI VE YARDIMLARINIZ OLURSA ONU DA BEKLERIZ. AMACIMIZ YARDIMLASMAKTIR

sitemize eklenmesini istediğiniz bir konu varsa buradan bize yazabilirsiniz. ayrıca tr.gg sitelerinde kullanılabilecek türden ve ihtiyacımız olabilecek içerikler ve bunlara ait free scriptler biliyorsanız bize linkini yollayınız en kısa zamanda kullanıcılarımızın hizmetinde oacaktır
Mesaj18.07.2008, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: BENİ EKLE KARDES BEN EKLEDIM

SITEME EKLEDIM BENI EKLERMISIN KARDES
Mesaj27.01.2009, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

benımde pr:2
Mesaj28.01.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.01.2009, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Mesaj28.01.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: slm