Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Süper ötesi bir Player. müzik dinlemenin zevkine varın.

sitemde kullandıgım ve yeterince harikalar yaratan bir müzik+video+oyun+radyo oynatıcı. incelemek için linke tıklayarak bakabilirsiniz.

http://www.intihal.tr.gg/muzikkutusu.htm

kendime ait bir player oldugu için siteden kendinize özel harika playerler tasarlıyarak sadece bir tıkla listenizi hazırlıyarak sitenizde yayınlıyabilirsiniz.

Kod:
<embed  src="http://www.dizzler.com/player/pod.swf" FlashVars="p=KmF8MjE0MDkyNQ--&ms=1" width=500 height=340 quality="best" scale="noborder" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowFullScreen="true"></embed>

kod eklemekte sorun yaşayan arkadaşlar.siteyle alakalı sorular sorunlar yaşayan arkadaşlar olursa anlatımı yapılacaktır.

En son intihal tarafından 01.08.2008 09:07:37 tarihinde değiştirildi, toplam 7 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten çok güzel
Mesaj08.07.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede çok güzel onca kod girmeye ekstra oyun video yüklemeye gerek kalmıyor bu oynatıcı ile kendi çapında bence harika diyebilirim.
Mesaj09.07.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

beyler süper olmuş elinize sağlık
Mesaj09.07.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kankalar bu manyak bişeeeee

www.osmaniyegenclik.tr.gg
Mesaj13.07.2008, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink bencede manyak degil ama çok akıllı birşey:)
Mesaj19.07.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten cok güzel bir paylaşım kardes teşekkür ederim çok sagol....
Mesaj20.07.2008, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sagollll bundan banada koyun nerden oluyorsa Very Happy millet bunu görüpte duruyorsa bence tadına varamamışlar hala demektir Smile görüntüsü bile bir harika.öteki sitedme kullanıyordum çok gtüzeldi. şarkı çalmadan dursun insan bunu izlerken bile eglenir zevk alır Very Happy

Kaçırmayın bence sömürün..

En son photoshoptasarim tarafından 20.07.2008 08:30:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 02:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Müzikler

yha ben bu programı nasıl yapacam
Mesaj23.07.2008, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım başlık açmadan önce duyuruları oku ve siteni tanıt bölümünde yap

En son edebi-nur tarafından 23.07.2008 05:04:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Müzikler

salihliyaramazi yazmış:
yha ben bu programı nasıl yapacam

Bu kendi yaptıgımız bir çalışma veya program degil. ee program nasıl yapılıyorsa artık Smile)

www.dizzler.com adresine gir yapamadıgın yerleri anlatırım ok sen denemeye çalış önce.
Mesaj23.07.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

edebi-nur yazmış:
arkadaşım başlık açmadan önce duyuruları oku ve siteni tanıt bölümünde yap

yok yaw:) bilgilendirdigin için tşkler.. allahım sen bize akıl fikir ihsan eyle burda herkez modi olmuş Smile yani bu player nasıl birşey ve neye yarar sonuçta arkadaşların incelemesi canlı canlı bakması lazım bunun sonucunda varsa senin sitende ona baksınlar Wink ayrıca sohbet edeceksen yeri burası degil burda güzel bir paylaşım söz konusu işine yaramıyorsa tşklerde diyip çıkabilirsin Wink ok
Mesaj23.07.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güze paylaşım,paylaşım için teşekkürler Wink
Mesaj23.07.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz tşk ederiz ne demek güzel olan herşeyi paylaşmak lazım. çogu arkadaşın sitesinde görüyorum bu daha güzel bir duygu ama arkadaşlar belirttigim gibi bu bana ait oldugu için şarkıda degişiklik veya playerda degişiklik veya sildigim zaman (silmem ama) sizdende silinir bunu DİKKATE alın siteye girerek kendinize ugraşarak yaparsanız daha iyi olur bence.

Şuan player görüntüsünü degiştirdim o ekleyen arkadaşlar şimdi farkedecektir görüntünün degiştigini Wink

En son intihal tarafından 23.07.2008 11:34:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımını çok beğendim Wink
Önceki mesajları göster: