Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!!!-----Siteleri Hack Etmek-----!!!!!

ARKADAŞLAR BEN FORUMDA BİR ÇOK YERDE BU KONUYU GÖRDÜM. SELİN HANIM HEP YAZIYO Kİ BİR .TR.GG SİTESİ ASLA HACKLENEMEZ FİLAN. EĞER BİRİSİ HACKLEDİM DİYOSA DEMEK Kİ KENDİSİ HACKLEMİŞ GİBİ YAPAR. KENDİSİ Bİ SİTE AÇAR. HACKLEMİŞ GİBİ YAPAR. BU TAMAMEN DOĞRUDUR. FORUMDA Bİ YER GÖRDÜM. YAZIYOLAR Kİ YOK KULLANICI ONLİNE OLURKEN YUKARİDAKİ REKLAMA BAS FİLAN BOŞ BOŞ ŞEYLER. DİYOLAR Kİ GUYA .COM-LU SİTEYİ BİLE HACKETMEK OLUYO ÖĞLE. KONU KİLİTLENDİ. BİŞEY YAZAMADIM. AMA KİLİTLENDİĞİ İYİ OLMUŞ. LÜTFEN KAPATIN ARTIK BU KONUYU.Bİ DÜŞÜNÜN. EĞER HER KEZ BİR SİTEYİ HACK ETSE SİTEMİ KALIR. GOOGLE Mİ KALIR. YAHOO MU KALIR. BEDAVA-SİTEM Mİ KALIR. ELBET BİRİSİ MERAK İÇİN YAPAR ONU DA HACK EDER. SİTE HACKLEMEYİ AKLINIZDAN ÇIKARIN. BEN ŞİMDİ Bİ ASİTE AÇICAM. YAZICAM Kİ HACKETTİM. SONRA DA DİYECEM Kİ BAK BEN BU SİTEYİ HACKETDİM. HER KEZDE AAA NASIL YAPTIN DİYO. SİNİR OLUYORUM.

LÜTFEN BU KONUYU KAPATIN.

Mesaj19.07.2008, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten webtasarım ve hack konusunda birazcık profesyonel olan kişi "Bedava-Sitem" in kolay kolay hacklenemeyeceğini bilir.
Tr.gg hackleyenler (hacklediklerini sananlar) sadece bir lamer bozuntusundan başka bir şey değillerdir.
Bedava-Sitem'de sitenizin hacklenebileceği tek yol vardır. O da şifrenizi başkalarıyla paylaşmak.
Bu nedenle ;
-Şifrenizi hiçkimseyle paylaşmayınız !
-Eğer sitenizi internet cafelerde düzenlemek zorundaysanız bilgisayardan kalkarken Bedava-Sitem den ÇIKIŞ yapmayı asla unutmayınız !
Bu iki şeyi yaptıktan sonra siteniz HACKLENMEZ !

sanalcity V.4.0 Beta! http://www.sanalcity.tr.gg/

trggcanavari..!
Mesaj19.07.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj19.07.2008, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle olmaz diye birşey yok olabilir ama boşa bir çaba olur

koskoca mynet hacklendi de yani biraz yanlış düşünüyoruz

hackleseler bile geri dönüşebiliyor sistem ama yani hacklenmez asla diye birşey söz konusu olamaz...
Mesaj19.07.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hatasiz yazilim olmaz denir, ufak sorunlar da cikabilir, ama back-uplar vs bunlar size sorun cikarmaz.
Mesaj20.07.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM DEMEK İSTEDİĞİM KENDİSİNİ HACKER SANIYOLAR BAZILARI. ŞİFREYİ Bİ ŞEKİLDE SİTEYİ ALA BİLECEK ŞİFRELERİ ÖĞRENİP HACKERİM DİOLAR. BAZILARINI YENİ SİTE AÇIOLAR. HACKETMİŞ GİBİ YAPIOLAR. SONRADA HACKERİM DİOLAR.
Idea KENDİLERİNİ HACKER SANANLARIN YAPTIKLARI:
Arrow SİTENİN ŞİFRESİNİ Bİ ŞEKİLDE TAHMİN EDİP SİTEYİ ALMASI
Arrow MAİL ŞİFRESİNİ TAHMİN EDEREK SİTEYİ ALMASI
Arrow BAZI MAİLLERDEN ŞİFREYİ İSTEMESİ
Arrow BAZI SAHTEKAR SİTELER KURUP SELİNİN ADINDAN ŞİFRE İSTEMESİ
Arrow BİRİSİNİN SİTESİNE YARDIM ETMEK AMACIYLA ŞİFREYİ ALIP SİTEYİ ALMASI
VB. GİBİ ŞEYLER İŞTE.
BANA ŞİFRESİNİ VERİP SİTEME BUNU YAP BEN YAPAMADIM DEYEN ÇOK ADAM OLDU AMA ŞİFRESİNİ ASLA DEĞİŞMEM. DAHA BUGÜN http://sazkoycity.tr.gg/ ADRESİNİN SAHİBİYLE CHATDA KARŞILAŞDIK. ŞİFRESİNİ VERDİ. BAŞLIK RESİM KOYAMIYODU.

AMA BAZILARI BÖĞLE FIRSATLARI KULLANIP HACKETMİŞ GİBİ YAPIYOLAR.
BU DA SAHTEKARLIK İŞTE.

En son webmasterler-group tarafından 20.07.2008 18:21:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.07.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabi öyle.
Mesaj20.07.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslinda tüm kandirarak sifre vs isteyen siteler dolandiricilik sayiliyor ve IP leri ile suc duyurusu yapilabilir. Abartan olursa da yapariz zaten.
Mesaj21.07.2008, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

DOLANDIRICILIK DERKEN ÖĞLE. AMA BANA YARDIM İÇİN ŞİFRESİNİ VEREN GERÇEKTEN ÇOK OLDU. BEN ŞİMDİ İSTİYORUM Kİ BENİM SİTEYİ Bİ GRUP YÖNETSİN. ARTIK 5-6 KİŞİ VAR. HANGİSİNE ŞİFRENİ VER DERSEM VERİR. AMA BÖĞLE BİR ŞEYİ YAPMIYORUM. EĞER YAPSAM HACKER OLDUĞUMA İNANMAYAN KALMAZDI. HEM SİTEYİ HACKEDERKEN SİTENİN SAHİBİNİN EMEĞİ BOŞA GİDER. YA HACKEDENİN KAZANCI NE OLUR? HİÇ BİŞEY. ÖMLE YAZAR Kİ SİTENİ HACKLERİM HA REKLAMI YAP. YAPMADI HACKLE. HACKEDERİMİN SÖĞLEMESİ KOLAY. ŞİMDİ GEL BUNU YAP.
Mesaj21.07.2008, 05:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

HACKLEMEK YOK DİYE BİŞEY DE YOK. AMA HACKEDENİN KAZANCI OLMUYOSA NE KAZANIR. ADAMIN GÖZÜNÜ KORKUTMAKMI. ALLAHDAN KORKUSU VARSA KENDİSİNİN GÖZÜ KORKAR.
Mesaj21.07.2008, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
aslinda tüm kandirarak sifre vs isteyen siteler dolandiricilik sayiliyor ve IP leri ile suc duyurusu yapilabilir. Abartan olursa da yapariz zaten.

YAPMAK MÜMKÜN. AMA BİLİYOLAR Kİ HİÇ KİMSE BAŞINI DERDE SOKMAZ. MAHKEME FİLAN. İŞ BURAYA KADAR UZARSA O ADAMLA KARŞILAŞDIĞINDA ŞİFRESİNİ BİLE VERİR. DER Kİ Bİ SİTE ÜZÜNDEN İŞ MAHKEMEYE KADAR UZANMAZ Kİ. BIRAKIR SİTE DÜZELTMEYİ DE. BUNA DEYMEZ DER.
Mesaj21.07.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

!!!!!-----BENCE ARTIK BU KONU KAPANSIN FORUMDA-----!!!!!