Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: sitesinizi yorumluyoruz ve eksiklerinizi söylüyor ödülde var

www.japangarage.tr.gg sitesinizi yorumluyor ve eksiklerinizi söylüyor herkesin sitesi yorumlarınır eksikler söylenir puan sistemi 10 üzerinden verilir
puanlama
1-2 : çok kötü
3-4: kötü
5-6: orta
7-8: iyi
9-10: çok iyi
11: ödül bir hafta reklam
sizi anlıyoruz ve orda oldugunuzu biliyoruz
sizde bizim sitemize puan vermenizi bekleriz
(ayrıca eksiklerinizin kodlarınızıda veririz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
drag,drift,tuning dersleri,motor sporları hakkında hersey ve fazlası ayrıca cok inanılmaz otomobil videoları
---------------------------------------------------
www.japangarage.tr.gg
------------------------------
www.japangarage.tr.gg
www.japangarage.tr.gg
www.japangarage.tr.gg
www.japangarage.tr.gg
www.japangarage.tr.gg
www.japangarage.tr.gg

En son ozguninsaat tarafından 21.07.2008 16:08:59 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca ödülde var 11 puan alan sitemde 1 hafta reklam
Mesaj21.07.2008, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.siteturka.tr.gg

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj21.07.2008, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

zamankop.tr.gg
------------------------------------------
ödül icin herkesle savaşıyoruz ne komik olduu Question
Mesaj22.07.2008, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka yazmış:
www.siteturka.tr.gg

siten cok güzel olmuş hiç bir eksigin yok sadece ana sayfadaki haberin rengini düzelt

En son japangarage tarafından 22.07.2008 07:57:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="zamankop"]zamankop.tr.gg

sağ alt tarafdaki muzigi tasarımın üstüne koy menündeki şarkıları muzik altına topla......
bu kadar
Mesaj22.07.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.07.2008, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.07.2008, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

nett-oguzhann yazmış:
www.nett-oguzhann.tr.gg

siten cok güzel olmus birbirleriyle uyumlu sana 9 puan veriyorum 10 verirdim ama üstdeki menü ortalamalısın
Mesaj22.07.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.07.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg

siten güzel olmuş ama çok yavaş haberleri ilk sayfaya koyman güzel olmamış ve hep ea games in logosunu kullanmışsın
Mesaj22.07.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

japangarage yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg

siten güzel olmuş ama çok yavaş haberleri ilk sayfaya koyman güzel olmamış ve hep ea games in logosunu kullanmışsın

bence o senin pc nin yavaşlığıdır,ea nin logoları 2 gün sonra değişiyor,haberleri nasıl koysaydım alt sayfa halinde mi alt sayfa halinde de haberler var ayrıca haberler ana sayfaya koymasaydım ana sayfa bombos olurdu senın dusuncen ama tavsiyem yeni bir pc al çünkü bende saniyesinde geliyo Wink

En son futbolgezegeni tarafından 22.07.2008 08:26:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
japangarage yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg

bence o senin pc nin yavaşlığıdır,ea nin logoları 2 gün sonra değişiyor,haberleri nasıl koysaydım alt sayfa halinde mi alt sayfa halinde de haberler var ayrıca haberler ana sayfaya koymasaydım ana sayfa bombos olurdu senın dusuncen ama tavsiyem yeni bir pc al çünkü bende saniyesinde geliyo:wink:

benimkide hızlı açılıyo ama aşagı dogru indikce yavaş gösteriyo bulanık gibi tüm haberleri ana sayfaya degil sadece gündemdekileri koycakdın digerlerini başka sayfaya
Mesaj22.07.2008, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

japangarage yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
japangarage yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg

bence o senin pc nin yavaşlığıdır,ea nin logoları 2 gün sonra değişiyor,haberleri nasıl koysaydım alt sayfa halinde mi alt sayfa halinde de haberler var ayrıca haberler ana sayfaya koymasaydım ana sayfa bombos olurdu senın dusuncen ama tavsiyem yeni bir pc al çünkü bende saniyesinde geliyo:wink:

benimkide hızlı açılıyo ama aşagı dogru indikce yavaş gösteriyo bulanık gibi tüm haberleri ana sayfaya degil sadece gündemdekileri koycakdın digerlerini başka sayfaya

zaten öyle gündemi takip et gündem çok transfer dönemi hazırlık kampları Wink
Mesaj22.07.2008, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaanx.tr.gg çok güzel olmuş 10 puan renkler birbirleriyle çok uyumlu
mukemmel.tr.gg 6 puan anca
Önceki mesajları göster: