Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2008, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Altındaki ve Üstündeki tüm Kodları Kendiliğinden....

15sn. de Tasarım Altındaki Tüm Kodlar ve Tasarım Üstündeki Tasarım Kodu Hariç tüm Kodları Kendiliğinden Silindi.. Hayır Mıdır ?..

Siteye Giremiyorum.. Açıyorum, Altta Bitti Yazıyor Yalnız Hiç Bir şey Olmuyor Başka.. Site Ne Site İçeriği Ne de Tasarım Gözüküyor..

Mümkünse Sitemi Geri Bir Tarihe Alabilir Miyim. Tüm Kodlar Silindi Sad

Ve Mümkünse 10dk Geriye Alınabilir Mi ? Çünkü Eklemiş Olduğum İki Tane Sayfam Var ve Çok Uğraştım.. Neredeyse Sabahtan Beri Uğraşıyordum..

Bu Eklemiş Olduğum Herhangi Bir Kod Nedeniyle Olmadı Bunu Biliyorum..

Yardımlarınızı Bekliyorum...

NOT : Bu Mesajı Türkiye Tarihi İle ; 21 Temmuz da 21:53 de Yazıyorum..

En son ironarchives tarafından 21.07.2008 19:20:21 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

intro da sorun olabilir mi. Siteye giriş butonunu kaldırmış olmayasınız. bir bakın

Mesaj21.07.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

pazarlamaca yazmış:
intro da sorun olabilir mi. Siteye giriş butonunu kaldırmış olmayasınız. bir bakın

Tmm Kaldırdım. Biliyorum bunu.. Eklediğim Sayfaların Nasıl Olduğunu Görebilmek İçin Kaldırdım.. Baktım, Herşey Yerli Yerindeydi..
Sonra Sitede bir İki ŞeY daha Değiştirmek İçin Siteyi Geçici Olarak Kapatmak İçin Kodu Tasarımın Üstüne Koydum, Kaydet Dedim, Kaydetmedi Yani Sayfa Üste Çıktı Kendiliğinden (Sayfayı Kaydettiği Olayı Göstermek İçin(Sarı Band Olan şey )) Ama Kaydetme Yazısı Falan Çıkmadı.. öööyle Bekliyordu.. Sonra Sayfa Hata Verdi.. Yani Program Yanıt Vermiyor Hatası.. Tekrar Girdim.. Şu Kodu Ekleyeyim diyerek.. Tasarımın Üstündeki Yazılara bir Baktım Sadece Tsarım Kodu duruyor, Tasarım Altındaki Tüm Kodları Silinmiş...

Ve ayrıca " Bedava Siteni Tanıt " , "Promosyon" , "Modları Kimlerdir" Bu Bölümleri Şimdi Gördüm Yerleri Değişmiş.. En Altın Bir Üstüne Alınmış, Forum Konu Sıralamasında.. Herkeste Böylemi ?..

Fire Foxdan girdim Herşey IE de Nasılsa Bunda da Öyleydi.. Pc Res Attım Şimdi Hala Durum Aynı.. Neler Oluyor ??

En son ironarchives tarafından 21.07.2008 19:13:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Kimse Sorunun Ne Olduğu Hakkında Birşeyler Bilmiyor Mu ?
Mesaj21.07.2008, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi açarken kullandığınız mail adresinizle veya ayarlar bölümünde bulunan mail adresiniz ile support( at )bedava-sitem.com a sitenizin düzgün çalıştığı bir güne back-up talep edin.

not: sitenizin bozulduğu bir gün öncesine mesela.

mailde tarih bildirin Wink

Mesaj21.07.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun arkadaşım Crying or Very sad bunu herkes bilmez bu olay 1.5 Milyonda 3 kişide görelen bir olay. Bende bunlardan biriyim. Benimde başıma 5 ay önce geldi yapacak birşey yok. Ben geri yüklemelerini istedim ama değişen birşey olmamıştı. Yani o kodlar sanki oraya hiç konulmamış gibiydi. Yeniden tasarladım. Çok üzülmüştüm. Halen anlamış değilim o olayı. Bu nedenle her tasarımımı yedekliyorum
Mesaj21.07.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Konuyu 21:53 de Açtım.. Bu Saatten Yaklaşık 10 dk Önce Bozuldu..
1 gün Önce Değilde Bu Saatten 10-15 Dk öncesine alınınır mı ?
Mesaj22.07.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu: aynen

aynı olay bana da oldu gitti güzelim site
Mesaj22.07.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk
Mesaj22.07.2008, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Bu Konuyu 21:53 de Açtım.. Bu Saatten Yaklaşık 10 dk Önce Bozuldu..
1 gün Önce Değilde Bu Saatten 10-15 Dk öncesine alınınır mı ?

Alıntı:
sitenizi açarken kullandığınız mail adresinizle veya ayarlar bölümünde bulunan mail adresiniz ile support( at )bedava-sitem.com a sitenizin düzgün çalıştığı bir güne back-up talep edin.

not: sitenizin bozulduğu bir gün öncesine mesela.

mailde tarih bildirin

Mesaj22.07.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.07.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Sonucu buraya yazarsan sevinirim. Ayarların geri dönecek mi merak ediyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Geçici Bir Problemdir.. İki Gün İçinde Kodlar Geri Gelmezse Geri Bildirin Yapın Cevabı Geldi.. Siteme Hala Giremiyorum.. dünle Beraber bugün 2. Gün Yarın da Düzelmezse Geri Bildirim Yapacağım.. İnşallah Back-Up Yapılır..
Mesaj22.07.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah düzelir kardeşim. Benim Kodlar geri gelmemişti ama Ben Geri Bildirim yapmamıştım tekrar. Sen yap belki bakarsın olur.
Mesaj23.07.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
İnşallah düzelir kardeşim. Benim Kodlar geri gelmemişti ama Ben Geri Bildirim yapmamıştım tekrar. Sen yap belki bakarsın olur.

Sitemin en Yakın Back-Up Tarihi 29.05.2008 olduğundan Back-Up Yaptırmaktan Vazgeçtim Sad

Yalnız, Sitemdeki Tasarım altındaki Kodları Google ın sitemi 17.07.2008 Tarihinde Önbelleğine almış olduğu Görüntüden Tasarım altındaki Kodları buldum.. Ve ;

Saygıdeğer Cunobag Hocam, Kerim Bey, Murat Bey Ve Google Amca Sayesinde Tasarım Üstündeki Kodlarımı da buldum.. Buradan Kendilerine Teşekkürlerimi İletiyorum Smile

Sitemi Bir-İki düzenleme Hariç, Tamamen Eski Haline Döndürebildim....
Mesaj23.07.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun. Yinede Sen çözümü çok güzel bulmuşsun. Eeeee artık burdan yetkililer bazı şeyleri anlamıştır. Ayrıca bu olayı araştırırsanız iyi olur neden durduk yere kodlar siliniyor.