Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2008, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İzlediginiz Flashları Bilgisayara kaydedin

evet arkadaşlar,swf dosyalrını bilgisayara kaydetmeye yarayan bir sürü program var ama bunları nasıl programsız alabilirz onu anlatmaya çalışacağım..Sizlere Nasıl İnternet Explorer'da İzledigimiz Flash Animasyonları Pc Kayıt Edilmesini Görecegiz.

Öncelikle girdiğimiz internet adresindeki Animasyonu İzleyip Bitmesini Bekleyelim.
indireceğimiz swf flash animasyonu bu şekil olsun..

Bilgisayarımdan C: sürücüsüne girin (Windows hangi sürücüdeyse o sürücüye girilecek)

"Documents and settings" klasörüne oradanda kullanıcı adınızın olduğu klasöre girilecek :

Daha sonra eger gizli dosyalarınız gözükmüyor ise klasör seçeneklerinden aktif edip "local settings"klasörüne giriniz.

Açılan Local Settings klasöründen "Temporary Internet Files" klasörüne girilecek. Temporary Internet Files klasöründeyken F3 tuşuna yada CTRL+F tuşlarına basarak Arama yardımcısını aktif edin :

Soldaki arama yardımcısından "Tüm dosya ve klasörleri" seçeneğine tıklayın ve en üstteki kutuya " *.swf " (tırnaklar yazılmayacak) yazıp "ARA" tuşuna tıklayın :

Sağ tarafta bilgisayarda kayıtlı tüm Flash dosyaları görünecek. Onların içinden eğer seyrettiğiniz animasyonun adını bilmiyorsanız tek tek çift tıklayarak bulabilir istediğiniz bir klasöre alabilirsiniz. Benim seyrettiğim animasyon "Happy Tree Friends" sitesindeydi. Listedeki "htf_icy.swf" dosyasıda seyrettiğim animasyon olduğunu anladım çünkü Sitenin baş harflerini var dosya adında. Sizde bu şekilde animasyonunuzu bulabilirsiniz.

Yapmanız gereknler bu kadar,swf nin adresiyle beraber editördeki flash ekleden sitelerinize birbirinden güzel flashları ekleyebilirsiniz.. bunlara oyunlar dahil,mp çalarlar dahil.. eğer bir teşekkürü hak edecek bir paylaşımsa yorumlarınızı bekliyorum..kerimdj Wink

En son kerimdj tarafından 20.06.2008 23:10:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mükemmel anlatım ellerinize sağlık. Bilmeyenler için bulunmaz anlatım....
Mesaj24.07.2008, 02:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

programsız flashları bilgisayara indirirmek için ideal tabikide Wink

Mesaj24.07.2008, 03:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

real playerı bilgisayarınıza indirirseniz istediğiniz bütün video sitelerinden video indirir ayrıca flaşlarıda çok rahat indiriyor... Wink
Mesaj24.07.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel paylaşım. Ama swf arama sonuçlarında 7 sonuç çıkmaz. Eğer çok flahslı site gezmişseniz çok çıkar bende 700 küsür sonuç var. En güzel ve kolay yolu program kullanmak.
Mesaj24.07.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj24.07.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Güzel paylaşım. Ama swf arama sonuçlarında 7 sonuç çıkmaz. Eğer çok flahslı site gezmişseniz çok çıkar bende 700 küsür sonuç var. En güzel ve kolay yolu program kullanmak.

göz atma geçmişini silerek senin dedigin problemide aşmış oluruz ama dedigin gibi program en güzeli bu yöntem flashla bazen işi olnaların genelde flası sık tercih etmeyenlerin tercihi olabilir Wink

Mesaj24.07.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
göz atma geçmişini silerek senin dedigin problemide aşmış oluruz ama dedigin gibi program en güzeli bu yöntem flashla bazen işi olnaların genelde flası sık tercih etmeyenlerin tercihi olabilir Wink
Mesaj27.07.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://theflashblog.com/icons.swf

kerimdj bu flashıda alsana nasıl alınıyorsa .Eger sorunsuz halledersen banada haber ver en acilinden Wink tşkler

En son intihal tarafından 27.07.2008 09:15:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.08.2008, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerim hala izliyormusun verdigim flashıSmile neden cevap yok.
Mesaj26.08.2008, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

intihal yazmış:
kerim hala izliyormusun verdigim flashıSmile neden cevap yok.

merhaba..
flashı izledim,ama kayıt ettigimde sadece adobe yazısı çıkmakta Smile
diger iconları göstermiyor..
iyi eglenceler

Önceki mesajları göster: