Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaygınlaşmak ve yararlı olmak

Bence sayın adminlerin üstatlarım ve arkadaşlarım profilden başladım ben htlm uğraşmaya . B ence gerçi çoğu sitemzide var çok şükür ama online sitelerede yaygınlaşalım reklam yapsak nasıl olur ve sitelerimize masa üstü resimler kendi elimizden geldiğince, photo shop yapıp ve geniş müzik arşivi yapıp sitelerimizi süslersek güzel olur bence yaygınlaşırız özenerek yaparsak tabi hım gelelim tr.gg ailemize ve adminleirmize sağolun öncelikle böle bi girişimde bulunduğunuz için ben fazla bilmesemde çabalıyorum inş yararlı olurum site htlm açıkken toblo bazen ortalanmıyo :Very Happy ama olsun oda düzelir inş bazı kodlarda yani olmuyo başka htlm heditörde oluyo burda omuyo Sad
bence ilk ondan başlasak ve forummu fazla doldurmadan işimizin olmadığı sayfalara başlık atmamız gerekir bence . Neutral site için bunları söyleye bliyorum ama dışarıya misafirlermizi memnun etmek için Arrow farklı olmalıyız resim olsun full şarkıalr olsun fazla msn avatarları olsun komik yazılarda iyi gelir bence Smile evet bednen bu kadar fazla gonuşmadan kaçıyım terlik geliyo Smile Shocked inş boş konuşmalarım adminimize yarar Neutral yoksa kaç olum
poyri...kib canlar unutmadan sayın admin 3d banner 3 5 tane sitil var benim gördüğüm yada ben göremedim özür ama sizinde dikatinizi çekerse elinizden gelirse zahmet bi el attın onca işim içinde ayıp olur ama Sad
Mesaj24.07.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

önerilerinizi daha kısa ve öz şekilde belirtebilirseniz değerlendirebilmemiz daha kısa sürebilir Razz
Önceki mesajları göster: