Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Bannerı Nasıl Orijinal Boyutunda ve 1 Tane Koyabilirim ?

Arkadaşlar. Sitem için müthiş bir banner yaptım ama malesef hiçbir konuda banner koymanın anlatımı yok. Herkes banner yapımını anlatmış. Ziyaret etmek isteyenler için narniatr.tr.gg ye girebilirsiniz. Önce başlık istiyorum. Acil cevap bekliyorum. Evil or Very Mad Embarassed Sad

En son narniatr tarafından 24.07.2008 15:08:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum nereye eklicen banneri

En son hakk1908 tarafından 24.07.2008 13:35:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaptığın bannerleri ımageshack.us veya aşka bir upload sitesinden upload ederek kodunu alıp
sayfalarımı dğeğiştirde istediğin bir sayfanın kaynak butonuna
gelişmiş ayarlarda ise istediğin bölümde kullanabilirsin Wink
Mesaj24.07.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

narniatr.tr.gg

Sitem bu. Hani üstte kırmızı bir yer var ya. Orayı silicem banneri koycam. Yani sizin deyiminizle başlık oluyor. Nasıl koyarım.
Mesaj24.07.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

narniatr yazmış:
narniatr.tr.gg

Sitem bu. Hani üstte kırmızı bir yer var ya. Orayı silicem banneri koycam. Yani sizin deyiminizle başlık oluyor. Nasıl koyarım.

önce başlık resmini yapın ..
daha sonra resimlerimi yönetten yükleyin
gelişmiş ayarlardan başlık resmi olarak yaptığınız resmi seçin
Mesaj24.07.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaptım ama bu hatayı verdi :

Hata bei narniatr logo.bmp:- dosya adı sadece a-z, 0-9 ve ".", "_" ya da "-" içerebilir (boşluk mümkün değil!)
- `Sadece jpg, gif und png formatındaki resimler yüklenebilir!
Mesaj24.07.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

narniatr yazmış:
Yaptım ama bu hatayı verdi :

Hata bei narniatr logo.bmp:- dosya adı sadece a-z, 0-9 ve ".", "_" ya da "-" içerebilir (boşluk mümkün değil!)
- `Sadece jpg, gif und png formatındaki resimler yüklenebilir!

resmin adını sadece türkçe karakterlerle yazın
formatlarını ise jpg-gif-png-und olarak ayarlayın diyor ..

resmin formatını şöyle değiştirebilirsin..

resmi paint ile açın daha sonra
dosyadan farklı kaydet deyin
ve kaydederken bu formatlardan birini seçip kaydedin ...
ayrıca resmin adını sfr-klm gibi sadece türkçe harflerle yazın ve tekrar deneyin Wink
Mesaj24.07.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim. Melek gibi birisiniz. Hemen de cevap verdiniz. Allah razı olsun. Resmi kaydetti ama bakalım olacak mı Very Happy
Mesaj24.07.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

narniatr yazmış:
Çok teşekkür ederim. Melek gibi birisiniz. Hemen de cevap verdiniz. Allah razı olsun. Resmi kaydetti ama bakalım olacak mı Very Happy

rica ederim olması gerek herseyi yaptınız Wink
Mesaj24.07.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

O my got. Olmadı. Başlık Resmi (PC-Oyunu) yazan yerin karşısına tıkladım resim ismi çıkmadı yaaa
Mesaj24.07.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitene giriş
tasarım ayaları
gelişmiş ayarlar
başlık resmini yüklediğiniz resim seçmelisiiz böylemi yaptınız ?
Mesaj24.07.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
sitene giriş
tasarım ayaları
gelişmiş ayarlar
başlık resmini yüklediğiniz resim seçmelisiiz böylemi yaptınız ?

AAaaa. kusura bakmayın. Yanlış yerden kaydetmeye çalışıyormuşum. Başardım. Bir sorunum olursa yine başvururum. Çooook tşx. Bu arada sizli bizli olmayalım. 14 yaşındayım Laughing
Mesaj24.07.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj24.07.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaaa. Yeni bir sorunum var da ayrıca bir konu açmayım dedim. Ben bu bannerin boyutunu ayarlayamıyorum Yani şu kendisi resmi küçültüp bir sürü koyuyor. Ama ben resmin orijinal boyutunda bir tane olmasını istiyorum. Laptoptan yazdığım için ekranın resmini de çekemiyorum. Acil yardım !!!
Mesaj24.07.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

narniatr yazmış:
Yaaa. Yeni bir sorunum var da ayrıca bir konu açmayım dedim. Ben bu bannerin boyutunu ayarlayamıyorum Yani şu kendisi resmi küçültüp bir sürü koyuyor. Ama ben resmin orijinal boyutunda bir tane olmasını istiyorum. Laptoptan yazdığım için ekranın resmini de çekemiyorum. Acil yardım !!!

Bannerinin url si ile editörden ekledikten sonra istediğin boyuta getirebilirsin. sağa sola çekerek mausu WinkWink