Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2008, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfalarda sorun var

sizdede oldumu arkadaşlar bilmiyorum ama alt kategoriye bir sayfa ekliyorum ana menü oluyor o yüzden 2 kere kayıt ediyorum oyun ekliyorum oyunun boyutu bozuluyor yarısı görünüyor altında kaydırma çubuğu beliriyor yani sayfaları düzgün bir şekilde ekliyemiyorum tüm emekler su gibi akıp gidiyor ne yapabilirim? Sad

En son vidyo-games tarafından 24.07.2008 20:00:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

internet kullanımınız bazen süre aşımına uğrayabiliyor bunun sonucunda

çalışmalrınızda içeriklerin birbirine karışması, bazı kasılmalar, geç işlemeler

oluşuyor böl durumlarda dewam etmekte olduğunuz işlemlerinizi

bırakıp sonra tekrar dewam etmeniz gerekmektedir

Yoksa sizinde dediğiniz gibi herşey birbirine girer ve oldukça büyük bir bölümünüzü silmek zorunda kalırsınız

En son gececi40 tarafından 24.07.2008 20:03:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme girip ninja macerası oyununa bakarsan sevinirim problemimi daha iyi anlayabilirsiniz. bir de bu sayfa editörünün problemleri var yani kendi kendine bir şeyleri düzeltmeye çalışıyor! Confused sayfa editörünün yenilenmesi lazım kullanımdan dolayı değil.

En son vidyo-games tarafından 24.07.2008 20:40:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.01.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben siteme css tasarım attım ama menü ortada kaldı menüyü yan tarafa alamıorum nsl olacak biri lütfen yardım etsin
Önceki mesajları göster: