Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Macromedia Flash 8 E-Kitap Türkçe Anlatim (397 sayfa)

Macromedia Flash 8, Web'e etkileşim ve animasyon yüklemek için en çok tercih edilen yazılım, Flash oynatıcısı olan Flash Player uygulaması PC'lerin hemen hemen çoğunda kullanılıyordur. Web tarayıcılardan sonra dünyada en sık kullanılan görüntüleyici uygulama olan Flash Player'dan yararlanmak için, Macromedia Flash'ı kullanarak zengin Web tecrübeleri ve tam uygulamalar oluşturabilirsiniz.
Macromedia Flash 8 Kaynağından Eğitim eksiksiz olarak bu konuya hitap bir kitap. Bu kitap sayesinde, Macromedia Flash 8′in temellerini ve yenilikleri öğrenirken, bir taraftan tam bir Web uygulamasının nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz.
Macromedia Flash 8 Kaynağından Eğitim kitabında bu konuları öğreneceksiniz: ·
Macromedia Flash 8 geliştirme ortamını kullanacaksınız. ·
Resimleri, grafikleri, sembolleri ve metni kullanarak bir kullanıcı arayüzü oluşturmayi öğreneceksiniz.
· Motion tween, shape tween, kare-kare animasyon kullanarak animasyonlar oluşturacaksınız.
· Resim, MP3 ve video dosyaları gibi ortam ögeleri oluşturacaksınız.
· Flash video filmlerini (FLV dosyaları), fotolari ile biçimlendirilmiş metni çalışma zamanında dinamik olarak yükleyeceksiniz.
· Bileşenlerle çalışarak, verileri toplayan ve bir sunucuya ileten bir form oluşturacaksınız.
· Ekranları ve davranışları kullanarak etkileşimli bir sunucu oluşturacaksınız. · Etkileşim eklemek ve bileşenlerle entegrasyon için ActionScript öğrenecek ve ActionScript kodu yazacaksınız.

Link;
http://rapidshare.com/files/20048471/iFlash8-Kitap.rar.html

YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA Razz
Mesaj25.07.2008, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

PayLasım İçin Teşekkürler.

En son herzamanheryerde tarafından 25.07.2008 09:11:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için saol

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj25.07.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Cvp

Tşkkürler Cool
Önceki mesajları göster: