Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.06.2007, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Küresel Isınma

Arkadaşlar büyük bir protesto düzenliyelim tabi webde sitenin her üyesi katılsın KÜRESELE protesto düzenliyelim.

Düzenlersek Web sitesi açalım ve o siteye üyelik girişi ile herkes KÜRESELLE ilgili protestolar yazsın ne dersiniz?

http://insan.tr.gg/Ana-Sayfa.htm

Question EĞER YASAKSA LÜTFEN MESAJ GÖNDERİNİZ SİLİM Question
Mesaj17.06.2007, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

bu tarz bi raksiyon yasak degildir.

Basarilar.

Selin (bedava-sitem.com teknik destek)
Mesaj17.06.2007, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Küresel Isınma

Çok Teşekkürler Gerçekleştirmek için elimden geleni yapacam Surprised
Mesaj19.06.2007, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.06.2007, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Küresel ısınma

Merhaba.

Bu fikir çok güzel.Bazı derneklerle görüşürseniz dahada yardımcı olurlar.
Mesaj12.07.2007, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: destek

bende destek vericem Razz Razz Razz Razz
Mesaj12.07.2007, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTEYE GİRDİMDE OLAYI TAM ÇÖZEMEDİM NASIL KATILACAM BU İŞE ANLAMADIM Kİİİ
Mesaj13.07.2007, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENDE KATILIYORUM
Mesaj13.07.2007, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Küresel Isınma

BENDE KATILIYORUM

WWW.VIDEO-LAR.TR.GG
Mesaj13.07.2007, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kendi sitemde küresel ısınma hakkında sayfa açmıştım isterseniz bi bakın

www.mjistanbul.tr.gg
Mesaj15.07.2007, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar doğayı koruma adına bir site açtım..Bütün bu sorunları sitemde dile getiriyorum.Sitem daha yeni daha henüs bitmedi ama yine de iş görür...
Mesaj15.08.2007, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

• 64 YIL SONRA ÇOCUĞUNUZDAN/TORUNUNUZDAN YAZILMIŞ BİR MEKTUP 2070 yılındayız.50.yaşımı yeni kutladım ama 85 yaşında birisi gibi görünüyorum.yeterli su içmediğim için böbrek hastasıyım.yaşayacak fazla vaktim kaldıgını sanmıyorum.toplulumuzdaki yaslı insanlar arasındayım.5 yasında küçük bir çocuk olduğum günleri gayet iyi hatırlıyorum.parklarda yüzlerce ağacın oldugu evleri kocaman bahçelerin kuşattığı günlerdi o günler.dilediğimizce duş yapabiliyorduk.oysa bugün sadece derimizi özel yaglı havlularla silerek temizlenmeye calısıyoruz.önceleri kadınlarımızın harika güzel saçları vardı.oysa şimdi su kullanmadan temiz tutabilmek için kadını erkegi saçlarımızı kazıtmak zorundayız.eskiden babam evimizin önünde arabamızı yıkardı. şimdi çocuklarım suyun bu türlü pervasızca kullanılabilecegini kabul bile edemiyorlar.endürstri durma noktasında,işsizlik korkunç boyutlarda.calısanlar maaslarının bir kısmını içme suyu olarak alıyorlar.bir kavanoz su içinsuç işletenlerin sayısıhergün artıyor.yiyeceklerin %80'i sentetik.eskiden insanlara günde 8 bardak su içmeleri önerilirdi.bugün ise yarım bardaktan fazla içme şansım yok.tek kullanımlık giyeceklerimiz var.buda atık madde miktarını büyük ölçüde artırıyor.tuvalet için öze tanklar kullanıyoruz çünkü su kaybından dolayı kanalizasyon sistemi çalıştırılmıyor.derideki kuruluk nedeniyle 20 yasında 40yasında görünen insanlar dolasıyor etrafta.bilimadamları üzerinde calısıyor ama henüz bir çare bulmayı basaramadılar.su üretilmiyor .agacların yok olmasıyla birlikte oksijen ve bitkisel gıdalarda yok olmakta. buda insan zekasının giderek durgunlasmasına neden oluyor.bebekler zeka gerilikleri,sekil bozuklugu ile beraber doguyorlar.ortalama yasam süresi 35yıl civarında.bazı ülkelerde nehir kenarlarında yesil alanlar halen mevcut.bunlarda ordu korumasında.su,altın ve gümüşten daha değerli bir servet artık.yasadıgım yerde ağaç yok.çünkü yağmur yagmıyor.arasır serpiştiren de sadece asit yagmurları.mevsimler yok oldu denebilir.ÇEVREYE SAHİP ÇIKMAMIZ KONUSUNDA ÇOK UYARILDIK AMA HİÇBİRİMİZ ALDIRIŞ ETMEDİK.yakın bir gelecekte ,geri dönülmez bir noktaya gelen bu çöküş dünyayı üzerinde yaşanılamaz hale getirecek.AH KEŞKE ELİMDE BİR GÜÇ OLSA VE GEÇMİŞE DÖNÜP İNSANLARA''DÜNYAYI KURTARMAK İÇİN HALA BİR ŞANSIMIZ VAR! DİYEBİLSEM...''
Mesaj17.08.2007, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: