Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Hakanet55-Sitenin Son hali Nasıl ?? Degişik oldu biraz :)

Hakanet55-Eski tasrıma döndü tavsiyeleriniz neler !!

www.hakannet55.tr.gg

itinayla siteler degerlendirilir Very Happy

ŞUAN Kİ TASARIM SİZCE NASIL ?
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

En son hakannet55 tarafından 30.07.2008 13:25:10 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence eski haline çevir doğruyu söylemem senin için daha faydalı. başarısız olmuş çok karışık..Lütfen Kırılma Sitenin başarısı düşmesin diye söyledim.. Wink
Mesaj25.07.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Bence eski haline çevir doğruyu söylemem senin için daha faydalı. başarısız olmuş çok karışık..Lütfen Kırılma Sitenin başarısı düşmesin diye söyledim.. Wink
Mesaj25.07.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence güzel olmuş o oyunlar gerçekten sen mi yaptın?

Fakat senin site açık olduğunda bilgisayar donuyor

En son komedibakkali tarafından 25.07.2008 18:09:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedibakkali yazmış:
Bence güzel olmuş o oyunlar gerçekten sen mi yaptın?

Fakat senin site açık olduğunda bilgisayar donuyor

Oyunları ben yaptım hala daha geliştiriliyor Wink

Siteyi daha bitirmedim şuan gösteriş olsun diye geçici bir kayan menü ekledim birda kötü de olsa navigasyon ekledim onlar kaldırılacak ve düenlenecek
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.07.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten yavaş ve karışık eski tasarımına geri dön ve siteni biraz düzenle
Mesaj25.07.2008, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski tasarıma geri dönersem klasik bir site olur ama eski tasarıma yan menüyü ekelrsem sence nasıl olur Very Happy
Mesaj26.07.2008, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk css tasarıma geçtiğinde herkeste bir aksama olmuştur.Sen gün geçtikçe tasarımını düzeltmeye başlarsın.

Başarılarınızın devamını dilerim Smile
Mesaj26.07.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada eski tasarımın bir kötü noktasıda menülerin butonları büyük eski tasrım "red" tasarımıydı bu tasarım da butonları hatta sadece lin mneü şeklinde yapabilirsem menü biraz uzunlugu azalır öyle bir kod varmı acaba Question Question siz bilirsiniz
Mesaj26.07.2008, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş her şey css değil ben geçtiğime pişmanım örneğin ama geri dönüşüm yok bu siteyi bitireceğim ve yeni bir site yapacağım... Mr. Green
Mesaj26.07.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence introyu kaldır ve içeirği kategorilere ayır daha güzel
Mesaj26.07.2008, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten bence çok yoğun sağda solda bişe var ziyaretçinin gözünü yoruyor hafifletmelisin

Önceki mesajları göster: