Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: GALİBA ÇÖKÜYO

Toplam 124 kullanıcı çevrimiçi :: 95 Kayıtlı, 0 Gizli ve 29 Misafir [ Yönetici ] [ Moderatör ]
Şimdiye kadar en çok 235 kullanıcı 07 Tem 2008 14:24 tarihinde çevrimiçi oldu.
Kayıtlı Kullanıcılar: 1yusuf, 47-mcumut, akdeniz-net, akso, alperenerzurumlisesi, aramatik5, avhalilozturk, ay-parcam66, aykutbirteker, bahadirseyfi, barisakdogan, besiktascarsifan, beyazadamla, bitanemforum, blue-roses-com, bluelife-27, burakprofile, byn-bela, cancananradyo, cardaklikoyu, ceylancafeunlumamuller, crazyim, cumhuriyet-isletme, cunobag, daricikoyu, dj-dehset-fan, dj-esmerkral, djwelato, dortyolataturklisesi, dostumvar, efenazcrew, efeyaman, erzincan2424, esar, foggywally, frozistan, galatasarayy, geyikotesi, giraz, gokhankolik, gururum5, hakannet55, htmlmekani, huso-art, idrisolmez, intikamcrev, isocom, kaceder, karagunduzkoyu, kazanma, kelebekciyiz, kodzede, kollama34, konakmerkez, kralmustak, liseliyiz--biz, maafeles, mesutes, mikraasia, mors300, mucizeler-sitesi, musi1962, mutiekmek, my-life-2008, myalmanci, mycad, naazimca, net-tr, netturk, ormela, pinkdog23, royalportal, ruumi, sahinkurdi, sari-alan, seker-peri, seyhmuhyedindiyari, siveliler, siyahserit, sizin-siteniz, teknoloji-, trggcanavari, tulubas07, tumhepsiburada, turboko, turkislamocagi, vebim, xgooglex, xkings, yahyabulbul, yaz-gulu-, yelllow, yerel-sanat, yureklisevdamfm, zeysu

koskoca bedava-sitem bu hallere düşecekmiydi tebrikler emeği geçenlere alkış cuma akşamı bu kadar kullanıcı belki de daha düşük olduğu da olmuştur ben raslantısal seçtim
yapacak bişey yyokk Sad

Not: Kendi düşüncemdir bazı mod arkadaşlar bu başlığı silebilir şimdiden söylemek lazım tabiki...
Mesaj25.07.2008, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizlerin amacı çok kişinin burada online olması değildir.
Site açmak amacıyla bize üye olan kullanıcılarımızın foruma da girerek takıldıkları noktalarda teknik destek almalarını sağlamaktır.

Online sayısının düşük olması aslında sitelerimizdeki sistemimizin ne kadar kolay ve anlaşılır olduğunu gösterir.
Çünkü burada online olan kişilerin sadece %20 si sosyal aktivite için buradadır,gerisi gerçekten teknik destek almak için çabalamaktalar.

Yani bizler amacımıza ulaşıyoruz Wink
Mesaj25.07.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye Girdiğimden Beri Son Üye Olan Kullanıcı kaanakgoz Diye Takılı Kaldı.
Mesaj25.07.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
Siteye Girdiğimden Beri Son Üye Olan Kullanıcı kaanakgoz Diye Takılı Kaldı.

bir phpbb hatasıdır
düzelir
bizle alakalı değil Wink
Mesaj25.07.2008, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknik görevliler bundan memnun sa hiççç sorun değil istediğiniz buydu demekki başarılar Wink
Mesaj25.07.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

beyazadamla yazmış:
teknik görevliler bundan memnun sa hiççç sorun değil istediğiniz buydu demekki başarılar Wink

Bir eğlence ve sohbet forumu olmadığımız için tabiiki memnunuz Wink
Mesaj25.07.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Exclamation
siz öyle diyosanız öyledir
Wink
Mesaj25.07.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

günlük sayaç olsa nekadar çok kişinin girdigine kanıt olur herkeze böyle görünce az sanıyolar mümkünse bugüne kadar bs toplam giren sayısı kaç
Mesaj25.07.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM,

Bedava-sitem Türkiyeye hizmet vermeğe 04 / 06 / 2007 Tarihinde başladı.

Ve ilk üyemiz Selin Erbaştır.
Bende o günlerin üyesiydim.
İlk günlerde html kodunun ne olduğunu bilmiyorduk.

Bu gün 25 / 07 / 2008 yani Biryıl bir ay yirmibirgün olmuş

Bedava-sitemin geldiği seviye 4 yıllık fakülte bitirmiş veya son sınıf son ayların öğrenci gurubu düzeyi.

Bundan daha büyük başarı olabilirmi.

Ayrıca bedava-sitem'in amacı forumda sayı çoğaltmak değil, Uyelerine siteleri için forumda teknik destek olmaktır.
Bunuda çok güzel başarmaktadır.

Şu an bu kadar kısa sürede Türkiyede izlenme oranı 70 tei
Buna çöküyor değilde buna zirveye koşuyor ve bu bir rekordur diyebiliriz

Yönetici arkadaşımızın beli,rttiği gibi online kişi azaldıysa eyer bilgi oranının yükselmesi demektir.

Herkese sevgi ve selamnlarımı yolluyor başarılar diliyor ve diyorumki
HAYDİN HEP BERABER ELELE İNTERNETTE ZİRVEYE

Mesaj25.07.2008, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya herkes tatıle gıdyo ondan boyle ben gıdım geldımmm
Mesaj25.07.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

zamankop yazmış:
ya herkes tatıle gıdyo ondan boyle ben gıdım geldımmm
Razz Razz
Mesaj25.07.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: