Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: yüklediğim resimler açılmıyor

arkadaşlar siteme reim yklüyorum örneğin resimin boyutu 150x113 piksel 20 kb resimleri yönet kısmından resimi yüklüyorum resim başarı ile yüklendi diyor ama önizleme yapmıyor sayfama eklemeye çalıştıgımda resiin üzerinde çarpı işareti oluyor önceden yüklediğim bir kaç resim var onlar görünüyor ama dün yüklediklerim görünmüyor hepsinn formatı jpg neden olabiir acaba lütfen yardım
Mesaj26.07.2008, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim yüklemede şuan bir sorun var Wink
Mesaj26.07.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Resim yüklemede şuan bir sorun var Wink
genel bir sorun yani anladım teşekkürler
Mesaj26.07.2008, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı dertten herkez muzdarip Wink
Mesaj26.07.2008, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
Aynı dertten herkez muzdarip Wink
ya iş yoğunluğundan fazla ilgilenemiyorum sitemle bazen bir gaza gelip ilgilenmeye çalışıyorum ondada bişeyler ters gidince illet oluyorum Very Happy
Mesaj26.07.2008, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteden resim upload edince yoğunluktan dolayı resimin görünmesi 30 dakika kadar sürmekte
eğer uploadınızın silinme riskini göza alırsanız imageshack.us gibi sitelerden upload edin
Mesaj26.07.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
siteden resim upload edince yoğunluktan dolayı resimin görünmesi 30 dakika kadar sürmekte
eğer uploadınızın silinme riskini göza alırsanız imageshack.us gibi sitelerden upload edin

imageshack.us sitesine kulllanıyorum zaten benim yapmak istediğim küçülttüğüm fotografı kendi siteme koyup link vererek imageshack sitesine yönlendirmek
Önceki mesajları göster: