Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: BedavaSitem-Tasarimlar Tasarımları Bir Araya Topluyor

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Proje Peşinde Bedava-Sitemde Bulunan Tasarımları Eğer Yapımcıları İzin Verirseler Sitemizde Topluyacağız ve Aradığınız Tasarımı Bulmanız Daha Kolay Olacak (Sitemiz Yeni Olduğu İçin Henüz Fazla İçerik Yok Yakında İnşallah Doldurcam)

GencFBCafe Yapım

Lütfen Buradan Değerlendirmelerinizi Yapınız.
Mesaj26.07.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site ama içierik koyulacak galiba daha

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj26.07.2008, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım sitesi yapmışsınız ama sitenin tasarımı güzel değil
Mesaj26.07.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o tasarımı şimdilik yaptım henüz site tam olarak hazır değil ve yeni içerikler ekliyeceğiz tasarım sahipleriyle konuşucağım tasarımlarını vermezlerse kendim tasarım yapacağım 5 ağustosa kadar site %100 'e yakın kısmı bitmiş olur biraz sabır yha:D
Mesaj26.07.2008, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha bugün 3 tane yeni tasarım bitirdim. Tasarımlar altında sitemizi kaynak gösterirsen ben sana tasarımlarımı verebilirim. Başarılar diliyorum Wink

Mesaj26.07.2008, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fakat biraz daha özgün olmalısın mesela ben fanatik galatasaraylıyım Very Happy Sitenin renkleri bana ters mesela Very Happy Biraz daha özgün ol bence

Mesaj26.07.2008, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam zaten tasarımları değiştireceğim ama kaynak göstermiyeceğim tasarım veren siteler üzrine site adreslerini yazsın ve banner kodunu versin tasarım veren sitelerin bannerlerini ana sayfama koyacağım
Mesaj27.07.2008, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar site tamamdır tasarımlar eklendi haydin bakem hala içerik az ama yakında çoğaltacağım