Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım edin bana aciillll ------>

ya ben tasarımlardan 'flash' ı seçtim ama sayfalarım ve sağ taraftaki menülerim görünmüyor ne yapmam lazım sayfaları ve menüleri göstermek için ( ha bu arada ana sayfanın içeriği görünüyor ama menüden butonu görünmüyor) www.shekilsea.tr.gg isterseniz bi bakın ona göre yorum yapın acil lütfen kayı yiyecem haaa ayrıca bu flash tasarımda arka plan rengi değişebilirmi değişirse nasıl tabi önce ilk sorular daha önemli benim için
Mesaj26.07.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağda menü yoktur. Tasarım Ayarlarında farkettirseniz. 1. Ekstra kutu sonra Gelişmiş ayarlara tıklayınca 2,3,... diye ekstra kutular vardır onlara istediğinizi ekleyiyebilirsiniz onlar sağda çıkacaktır Wink
Mesaj26.07.2008, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Sağda menü yoktur. Tasarım Ayarlarında farkettirseniz. 1. Ekstra kutu sonra Gelişmiş ayarlara tıklayınca 2,3,... diye ekstra kutular vardır onlara istediğinizi ekleyiyebilirsiniz onlar sağda çıkacaktır Wink

saolasın arkadaşım ben orayı farketmemiştim ama diğer sorunu ne yapacağız soldaki sayfaların olduğu menü görünmüyor
Mesaj26.07.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

shekilsea yazmış:
tumhepsiburada yazmış:

saolasın arkadaşım ben orayı farketmemiştim ama diğer sorunu ne yapacağız soldaki sayfaların olduğu menü görünmüyor

Şuan menünüz firefox ve İnternet Explorer 7.0'da görünüyor Wink

En son tumhepsiburada tarafından 26.07.2008 17:45:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.07.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet.Sitene mozilla firefox' la baktım.Ama Sadece linkler gözüküyor.Tasarım gözükmüyor.Ayrıca "Flash" tasarımda az sayfan ollması lazım.Sende çok sayfa olduğundan gözükmüyor... Wink