Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2008, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem kurallarına bu olayda eklenmeli

Sevgili bedava-sitem çalışanlarım;
Mesela biz adamların sitesini ziyaret ediyoruz hem o mutlu olsun hemde biz ziyarette bulunduğumuzu temin edelim diye yok sitelerinde "sakın tıklama" "zamanın varsa tıkla" vs menüler oluyo e yani ters psikoloji oluşturuyo biz adamı ziyarete gidiyoruz menüye bi tıklıyoruz uyarı panosu geliyo

100 kere tamama basıyosun yok şöylemi yok boşa çırpınma yok kurtulamazsın v.s vs bazen bilgisayar donuyo bazen rest atmak zorunda kalıyosun yaptıklarını kaydetmediysen boşa gidiyo böyle siteler yüzünden biz sitrese giriyoruz bu olayın yasaklanmasını istiyorum...

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir...

Mesaj27.07.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem de ki yasakların arasına bunu koymak biraz saçma olur..

Ne diyelim kullanıcılara sitenize 3,2,1 yazan kodlar eklemeyelim mi diyelim yani?

Kullanıcılar sitelerinde konulan kurallara uyuktan sonra,sitelere neden karışalım ki?
Mesaj27.07.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela örneğin www.kraliyetailesi.tr.gg adresi diyorki başlıklı bir uyarı geliyo

sürekli hoşgeldin tamam
nasılsın tamam
sıkıldın mı tamam
anlaşıldı tamam
bilmem ne tamam

100 kere 500 kere tamam'a basıyoruz e haliyle ram kafayı yiyo Very Happy bilgisayar donuyo

Mesaj27.07.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman "sakın tıklama" yazan butonlara tıklama Razz
Mesaj27.07.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:

ters psikoloji oluşturuyo insanda acaba içinde ne var diye Razz Razz Razz Rolling Eyes

Mesaj27.07.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Mr. Green Mr. Green
Mesaj27.07.2008, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok merak iyi değil demişler. İnsanın başına ne gelirse meraktan gelir. Smile Öyle yazan sitelere hiç girme. Öyle sitelerin zaten 1 hakkı var. Yani giren bir daha girmez
Mesaj27.07.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğerki açtığın siteyi yeni bir sekmede açmamış isen,
Windows Görev Yöneticisi ile istediğin internet sayfasını kapatailirsin.
Ctrl + Alt + Delete Tusu ile karşımıza gelen ekrandan istediğimiz sayfayı seçip (bloklayıp) "Görevi sonlandır" dediğimizde seçtiğimiz pencere sorunsuz bir şekilde kapanır.

Bu nedenle Firefox veya exploler 7 kullanırken daha çok sekmesiz sayfalar açın

Bilgisayara RES Falan atmayın Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Her sitede pc ye res atıyosun sen herhalde öldüm gülmekten Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj27.07.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr-arsivim yazmış:
Eğerki açtığın siteyi yeni bir sekmede açmamış isen,
Windows Görev Yöneticisi ile istediğin internet sayfasını kapatailirsin.
Ctrl + Alt + Delete Tusu ile karşımıza gelen ekrandan istediğimiz sayfayı seçip (bloklayıp) "Görevi sonlandır" dediğimizde seçtiğimiz pencere sorunsuz bir şekilde kapanır.

Bu nedenle Firefox veya exploler 7 kullanırken daha çok sekmesiz sayfalar açın

Bilgisayara RES Falan atmayın Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Her sitede pc ye res atıyosun sen herhalde öldüm gülmekten Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

işte bende bu konuya değidindim ben sekmelerle hareket ediyorum mesela onun yüzünden bütün seklmeler kapanmış oluyor kaydetmediğin bişe varsa eyvah

Mesaj27.07.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

:/
malesef kural olarak koyamayiz, ancak bu sekilde web tarayicinizi kapatmak zorunda birakan bir site ile karsilasirsaniz, bence kisiyi uyarabiliriz cünkü virüs gibi birsey yaptigi, supporta bildirin. web sitesi cok engelleyici ise, ekran görüntüsü ile ütfen, biz de kontrol etmek icin tiklayip kisir döngüde bitmeyelim Wink
Mesaj28.07.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
:/
malesef kural olarak koyamayiz, ancak bu sekilde web tarayicinizi kapatmak zorunda birakan bir site ile karsilasirsaniz, bence kisiyi uyarabiliriz cünkü virüs gibi birsey yaptigi, supporta bildirin. web sitesi cok engelleyici ise, ekran görüntüsü ile ütfen, biz de kontrol etmek icin tiklayip kisir döngüde bitmeyelim Wink

anladım ilgilerinize teşekkür ediyorum

Önceki mesajları göster: