Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Minas Tirith Kütüphanesi tavsiyelerinizi bekliyor

Merhaba arkadaşlar. sitemi açalı henüz 1 hafta oldu ya da olmadı. İçerik olarak baya bir yol katettiğimi de düşünüyorum. Amacım Orta-Dünya ile ilgili aradığınız ne varsa bu sitede bulabilmeniz. Bunun için de çalışmaya devam ediyorum. Ancak işin ehli arkadaşlara bir kaç şey sormak istiyorum.

www.derfel.tr.gg

sitemin tasarımı yeterli midir? Firefoxda neden tasarım bozuluyor?

sitem görsel olarak yetersiz değil şeklinde düşünüyorum.

"sitemin içeriğine uygun" bir şekilde görsel olarak ne yapabiirim?

yardımlarınızı ve sitem hakkındaki yorumlarıızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok ama çok teşekkür ederim.

En son derfel tarafından 26.07.2008 17:51:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.07.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel siten var tasarim da guzel.internet explorerda guzel gorunuyor.

Mesaj27.07.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim
bir konu üzerinde yoğunlaşmışsınız Wink

efgan
Mesaj27.07.2008, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZİ DEĞERLENDİRME KARNESİ

.................................................................aldığın not.........5 lik sistem
Yaratıcı tasarım
Site düzeniniz..........................................90.....................5
Göze hitap etme......................................85......................5
İçerik yönü................................................85......................5
Ziyaretçi tutma.........................................75......................4
Kendine ait bilgiler...................................70.....................4

...................................................................sonuç olarak: BAŞARILI

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj28.07.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim bu değerlendirmeniz için. Peki bir şey sorabilir miiym size? siteme girez ziyaretçilerin çok durması için neler yapabilirm. (Çok ziyaretçi girsin değil, gireni tutabileyim.)
Mesaj28.07.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir yıl sonra iyi bir arşiv'e ulaşacağını düşünüyorum Wink Çünkü orjinal ve insanın merakını gıdıklıyor Smile

Araştırmalarında başarılar diliyorum...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj28.07.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel olmuş, başarılarınızın devamını dilerim. Smile

Benim sitemde bundan 2 gün önceye kadar mozillada kötü gözüküyordu, bunu düzeltmek için siteni mozillada düzenleyip, internet explorer ile karşılaştırıp ortasını bulman lazım.

2. sorun: siten gir gide zaten sayfa sayısı artacak ve ziyartçi şuna bakayım, buna bakayım derken zaten uzun zaman sitende durur. Wink

En son hersite-burada tarafından 28.07.2008 21:12:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Bir yıl sonra iyi bir arşiv'e ulaşacağını düşünüyorum Wink Çünkü orjinal ve insanın merakını gıdıklıyor Smile

Araştırmalarında başarılar diliyorum...

Çok teşekkürler. Zaten amacım Orta-Dünya hakkında aranılan "her şey" olsun bu sitede.

hersite-burada yazmış:
Siteniz güzel olmuş, başarılarınızın devamını dilerim. Smile

Benim sitemde bundan 2 gün önceye kadar mozillada kötü gözüküyordu, bunu düzeltmek için siteni mozillada düzenleyip, internet explorer ile karşılaştırıp ortasını bulman lazım.

2. sorun: siten gir gide zaten sayfa sayısı artacak ve ziyartçi şuan bakayım, buna bakayım derken zaten uzun zaman sitende durur. Wink

Çok teşekkürler, ben bunu düşünmemiştim Very Happy
Mesaj08.11.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: -

siten güzel olmuş başarılar Wink

Banner Ve link Takaslarımız Başlamıştır
Önceki mesajları göster: