Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim Forum İmzası neden hatalı?

Evet bazen bilenlerde böyle bilmediği şeyler için soru sorabiliyor Razz

Arkadaşlarım benim forum imzama bakın html kod'u yapıştırıyorum banner çıkacağına kod çıkıyo Very Happy Yanlışlıkla sağı solu kurcalarken sizce bişeyemi bastım bu nasıl halledilir? yardımlarınızı bekliyorum geçenlerde bir kere daha sordum galiba ama kimse yazmamış Razz

Mesaj28.07.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

html kapalı

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26181

En son abron tarafından 28.07.2008 19:04:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam anladım teşekkür ederim galiba üyelere html kod'unu kapatmışlar sadece modlar kullanabiliyo sadece img kodları aktif hale gelmiş anladım teşekkür ederim

Mesaj28.07.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır html herkese kapalı biz de üstte verilen linkteki kodu kullanıyoruz Wink
Mesaj28.07.2008, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:

tamam anladım teşekkür ederim galiba üyelere html kod'unu kapatmışlar sadece modlar kullanabiliyo sadece img kodları aktif hale gelmiş anladım teşekkür ederim

şunu aklınızdan çıkarın biz neysek modlarda o modlara ayrıcalık yok
Mesaj28.07.2008, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
kraliyetailesi yazmış:

ayrımcılık değil söylediğim modlara izin verilebilir bu doğaldır bunda kınanacak yada kötü gözle bakılacak bişe yok. Neyse ben anladım konu fazla uzamasın modlarım habire uyarıyolar sonra Razz teşekkür ederim

Mesaj28.07.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
abron yazmış:
kraliyetailesi yazmış:

ayrımcılık değil söylediğim modlara izin verilebilir bu doğaldır bunda kınanacak yada kötü gözle bakılacak bişe yok. Neyse ben anladım konu fazla uzamasın modlarım habire uyarıyolar sonra Razz teşekkür ederim

Şunu unutmayalım ki modlarda bizim gibidir. Sadece forumda bazı görevleri vardır Wink
Önceki mesajları göster: