Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Firefox Problemi

Arkadaşlar sitemin sağdaki tablosu mozilla firefox da altta çıkıyor nedeni ne olabilir teknik cevaplar vermeyin tarayıcı problemi vb diye.Lütfen bana nasıl düzeltirim onu söyleyin... Wink Çözümü bir türlü bulamadım çünkü her şeyi deniyorum.. Rolling Eyes
Mesaj28.07.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Firefox Problemi

istediginherseyburada yazmış:
Arkadaşlar sitemin sağdaki tablosu mozilla firefox da altta çıkıyor nedeni ne olabilir teknik cevaplar vermeyin tarayıcı problemi vb diye.Lütfen bana nasıl düzeltirim onu söyleyin... Wink Çözümü bir türlü bulamadım çünkü her şeyi deniyorum.. Rolling Eyes

Sağ Tarafdaki Tabloyu Orta alanın Sağına alın (FireFox Kullanırken) ve Orta Alan ile Sağ Tarafdaki Tablo Kodları Arasındaki <br> Değerlerini Silin..
Mesaj28.07.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Firefox Problemi

ironarchives yazmış:

Sağ Tarafdaki Tabloyu Orta alanın Sağına alın (FireFox Kullanırken) ve Orta Alan ile Sağ Tarafdaki Tablo Kodları Arasındaki <br> Değerlerini Silin..
Teşekkürler bir deneyeyim sitem tam olsun istiyorum mozillada da hatasız kullanılsın sitemi o zaman içeriğine kavuşturacağım şu an eksikleri gideriyorum... Razz
Mesaj28.07.2008, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Wink

Hem FireFox hemde IE de Ayarlamak Zaman alabilir.. Tek Tarayıcı Kullanın Birinden Diğerine Farkla Hataları en azına Düşürmeye Çalışın Bu Daha Yararlı Olacaktır Wink
Mesaj28.07.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Rica Ederim Wink

Hem FireFox hemde IE de Ayarlamak Zaman alabilir.. Tek Tarayıcı Kullanın Birinden Diğerine Farkla Hataları en azına Düşürmeye Çalışın Bu Daha Yararlı Olacaktır Wink

Tabiki sitem ie ye göre optimize edildi ama bu hata büyük yani site altüst oluyor mozilla ziyaretçisi de çok onları hayal kırıklığına uğratmayayyım.. Razz
Mesaj28.07.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Bilirsiniz Wink
Mesaj28.07.2008, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Br yok kodlamanın kaynağında iki tablo arasına br koymamışım tablolar kendileri satır atlamış.Şimdi ne yapacağım ayrıca sağ ile birleşikler kodlamada.. Rolling Eyes
Mesaj28.07.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullandığınız Kodu İnceleyebilir Miyim ?

Hem Sol Menu Hem Orta Kısım Hem de Sağ Taraf Kodlarını Verebilir Misiniz ?

En son ironarchives tarafından 28.07.2008 17:14:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Kullandığınız Kodu İnceleyebilir Miyim ?

Bir dk öm atayım... Wink
Mesaj28.07.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun ;

FireFox a Göre Yaptım sanırım Düzeldi..

En son ironarchives tarafından 28.07.2008 18:56:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim +rep verebilsem emin ol veriridim şu an oldu bu arada yukarıdaki kod kaldır Sad
Mesaj28.07.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu problemi bende yaşıyordum sitem mozillada çok değişik çıkıyordu, bunu düzeltmek için tablo ayarlarını mozillada yeniden oluşturarak yapınız. Wink
Mesaj28.07.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim +rep verebilsem emin ol veriridim şu an oldu bu arada yukarıdaki kod kaldır Sad

Rica Ederim Smile Sorunun Çözülmesine Sevindim Wink
Mesaj28.07.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sitene şuan mozilladan bakıyorum ama eski halinde Question
Mesaj28.07.2008, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Ben sitene şuan mozilladan bakıyorum ama eski halinde Question

Kodu Düzenledim.. FireFox dan Baktım Olması Gereken gibiydi.. Yani Sorun Çözülmüş görünüyordu.. Sorun Çözülmedi mi Hala Shocked
Önceki mesajları göster: