Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: geliyor onlar geliyor

Nevşehir'de UFO iddiası

--------------------------------------------------------------------------------

UFO Nevşehir'de de görüldü. Hem de bir kına gecesinde...

Nevşehir'de 30 saniye sürekli kırmızı ışıklı gök cismi görüldüğü iddiaları UFO heyacanı yaşanmasına neden oldu.

Yenimahalle'deki Mehmet Gülen İlköğretim Okulu bahçesinde Serdar-Aygül Güven çiftinin kına gecesi yapılırken saat 22.35 sıralarında Nevşehir Kalesi'nden Avanos İlçesi yönüne hızla hareket eden tanımlanamayan gök cismi görüldüğü öne sürüldü. Kırmızı ışık çıkartan gök cismi, davetliler tarafından ilgiyle izlendi. Amatör bir kamera tarafından da görüntülenen cisim Avanos İlçesi yönünde gözden kayboldu.

Mesaj28.07.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi biz göremedik
Mesaj28.07.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:
bi biz göremedik

malesef bende göremedim Laughing

Mesaj28.07.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıstık Mr. Green
Mesaj28.07.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok öyle şey mi olur, hepsi yalan, insanların kafalarını karıştırmak istiyorlar.
Mesaj28.07.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:
bi biz göremedik

hah bizimkide bundan Mr. Green
Mesaj28.07.2008, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

UFO'lara inanırım; ama UFO'ların içinde uzaylı yaratıkla olduğuna inanmam Smile Bir zamanlar, UFO'ların cinler olabileceği konusunda akıl yürütmüştüm. Beni böyle düşünmeye iten sebepse, insanoğlu yaratıldığından beri,teknoloji yönünden günümüzden daha ileri seviyeye ulaşıldı. Bir çok kavim, yaptıkları sapkınlıklar sonucu helak edildi ve elbetteki teknolojileri de. Düşünün bir, Bağdat yakınlarında bulunan 2000 yıllık pil... Pil'i bulan bir medeniyet, o pilin çalıştıracagı neler neler keşfetmiştir; değil mi? Sonra Mısır Piramitlerinin hala çözülemeyen sırları, günümüz insanlığını Eski Mısırlılar Uzay'dan mı geldi sorusuna yöneltiyor. Demek istediğim, belki o dönemde Uzay'a bile seyahat edilebiliyordu.

Vakta ki, kavimler helak edildi ve teknolojileri de sıfırlandı ya. İnsanlık, herşeye sıfırdan başladı. Örneğin Nuh Tufanı'yla. Ergenekon İddianamesi'yle gündeme gelen "Agarta" Olayını duymuşsunuzdur. Kimi yok olan uygarlıklar (Kurtulanlarca) yeraltına taşındı ve bir yeraltı devleti kuruldu. Yaşamlarını teknolojilerini de koruyarak bu yeni barınaklarında geçirdiler ve o teknolojileri daha da geliştirdiler. Bir bakıma hayalimizin dısında bir tekamüle ulaştılar. Bu uygarlıklar, insanlar da olabilir ve cinler de; ama teknolojilerini korumayı başarabilmiş bir medeniyettiler ve uzaydan falan da gelmemişlerdi.

Uzaylı gördüklerini iddia edenlerle Cin gördüklerini iddia edenlerin tarifleri neden yüzde 90 hemen hemen aynı? Hem de ta mağara resimlerinden beri? Belki de gerçeği yaşadığımız sürece hiç öğrenemeyecegiz. Ta ki onalr kendilerini bize tanıtıncaya dek...

Agarta:
http://www.gizliilimler.tr.gg/Agarta--k1-Yeni-k2-.htm

Mısırlılar Mars'tan mı Geldi:
http://www.gizliilimler.tr.gg/M%26%23305%3Bs%26%23305%3Brl%26%23305%3Blar-Mars-h-tan-m%26%23305%3B-Geldi-f-.htm

Antik Astronotlar ve Arkeo Astronomi:
http://www.gizliilimler.tr.gg/Antik-Astronotlar-ve-Arkeo-Astronomi.htm

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg

En son gizliilimler tarafından 28.07.2008 20:46:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
yok öyle şey mi olur, hepsi yalan, insanların kafalarını karıştırmak istiyorlar.

alakası yok kesinlikle vardır ve bunu bizzat ben gördüm Smile
Önceki mesajları göster: