Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Yapım Aşamasında-Çalışma Var

Bazı üyeleri görüyorum site yapım aşamasında-bakımda kodunu arıyorlar forumda.Bence onlar bunu arıyacağına ekstralara böyle bir ekastra koyulabilir. Wink
Mesaj29.07.2008, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya zaten intro adlı ekstra bu işlevi görüyor...

Zaten kodunu bulmak isteyen de başlıkaçıyor,kodunu veriyoruz,ve kendine göre uyarlayabiliyor..
Mesaj29.07.2008, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada ben mimilo07 solim de. Razz Yanlış isimle açmışım.Ama siz sürekli neden kod veresiniz ki?Böyle bir şey sor olmaz kişiler rahatlıkla yapabilsinler... Wink
Mesaj31.07.2008, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle süper fikir Exclamation

Acemiler,Yeni üyeler vs. içn şunları bi düşünün; Ekstralardan intro ekle sonra kodu bul kodu oanın neresine yapıştıracağını düşün vs vs...

Ama bunun yerine bir çok ücretl domainlerde bile uygulanan tek bi tik işareti ile otomatikmen yapım aşamasına girebilir.Gayet güzel ve mantıklı bi fikir.Kesinlikle uygulanmalı Wink Benim şahsi fikrim bu şekilde....
Mesaj31.07.2008, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu yaparken avantajlarımız da olmalı.Bu ekstrayı eklerken kullanıcı adı ve şifre yazmalıyız.Bu şekilde site girişinde bir alan çıksın ve siteye sadece bu isim ve şifreyle girilebilsin.Yani biz şifreyle giriş yaptığımızda siteyi düzenlerken neler yaptığımızı görebilelim.İnşallah anlatabilmişimdir.

En son bilgiweb tarafından 31.07.2008 07:24:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßence Acemiler Ve Forumu Kullanmayı ßilmeyenler İçin İyi Olurdu Ama Gokseen De Hak Veriyorum Wink
Mesaj31.07.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi ama intro da siteye giriliyor yani sen ne kadarda giriş için yazılan yazıyı yassanda o kutucuğa tıklıyınca giriyor siteye
Arrow www.sitearrange.tr.gg
Arrow www.nurullahgunes.tr.gg (yeni)

Mesaj31.07.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sohbetgrup yazmış:
iyi ama intro da siteye giriliyor yani sen ne kadarda giriş için yazılan yazıyı yassanda o kutucuğa tıklıyınca giriyor siteye

Sen yanlış biliyorsun.Benim bahsettiğim intro değil.Benim bahsettiğim bunun gelişmişi:

http://bedavasitemyardim.tr.gg/Site%20ile%20ilgili%20sorular.htm#sayfa-offline

En son bilgiweb tarafından 31.07.2008 09:40:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte kod;

Kod:
<style type="text/css">
<!--
body {
visibility:hidden;
background-color:#FFFFFF;
background-image:url(http://img.webme.com/pic/u/ugraburaya/yapimasamasinda.gif);
background-repeat: no-repeat;
background-position: top;
}
//-->
</style>

Mesaj31.07.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tamam biz biliyoruz nasıl yapılacağını ama o kadaarr yeni üye,acemiler var...Biz zaten biliyoruz.Her şeyi kendimize göre düşünmeyelim lütfen..
Mesaj31.07.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
Arkadaşlar tamam biz biliyoruz nasıl yapılacağını ama o kadaarr yeni üye,acemiler var...Biz zaten biliyoruz.Her şeyi kendimize göre düşünmeyelim lütfen..

Wink
Mesaj31.07.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:

Wink