Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu: resimlerim gözükmüyor

yha profil resmim ve yüklediğim resimler gözükmüyor bunun nedeni nedir yardım ederseniz çok sevinirim Confused
Mesaj31.07.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: resimlerim gözükmüyor

teomanqolic yazmış:
yha profil resmim ve yüklediğim resimler gözükmüyor bunun nedeni nedir yardım ederseniz çok sevinirim Confused

Resminiz gif ise hani hareketli ise geç bir sürede açılır. Ve reimlerinizin açılma süresi 30 dk. da gerçekleşir Wink
Mesaj31.07.2008, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normal JPEG resmi eklemeyi deneyin birde isterseniz.
Mesaj31.07.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

bedava-sitem.com o resim türü uzantısını desteklemiyor olabilir

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj31.07.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuanda Resimlerde bir problem var. Galeriye Yüklediğim resimler 20 Dk. Yok. Bekliyoruz bizde. Çalışmalar var galiba. Böyle Durumlarda açıklama yapsalar hiç olmazsa kullanıcılar soru yağdırmaz
Mesaj31.07.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar resim ekliyorum fakat sayfalara resim koyduğumda küçük beyaz bir kutucuk karşıma çıkıyo lütfen yardım edermisiniz çok acil teşekkürler
Mesaj31.07.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

unur2004 yazmış:
arkadaşlar resim ekliyorum fakat sayfalara resim koyduğumda küçük beyaz bir kutucuk karşıma çıkıyo lütfen yardım edermisiniz çok acil teşekkürler

Cevap:

tumhepsiburada yazmış:
Resminiz gif ise hani hareketli ise geç bir sürede açılır. Ve reimlerinizin açılma süresi 30 dk. da gerçekleşir Wink

En son tumhepsiburada tarafından 31.07.2008 14:37:17 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerenkyoq yazmış:
30 KB lik bir gif bilemi 30 dk sürer Rolling Eyes

Hayır bazen gifler çok uzun bir süre diliminde sürebilir açılması tabi ki resimin boyutu büyüdükçe açılması uzun sürebilir
Wink
Mesaj31.07.2008, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galeriye 200 Resim ekledim sonra dışarı çıktım sahilde bir tur attım 2 saat sonra eve geldim Resimler görünüyor. Sorun etmeyin yükleyin bırakın. Bin tane başlık var bu konu ile ilgili. Sabit başlık açılsın yada haberler bölümünde çalışma var diye haber verirsin.
Mesaj26.01.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: naparsam yapim gözükmüyor

sitede isimleri yozıyor fakat resimler gözükmüor yardım edin ltfn!!!!!!!!!! Question
Önceki mesajları göster: