Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu: iletişim menüsü

arkadaşlar iletşim ziyaretçi defteri gibi ekstraların işlevini durdurmadan nasıl görünmez hale getiririm yani butonlarda görünmesini istemiyorum yarıdımlarınız için teşekkürler
Mesaj31.07.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar ekstrası ile gizleyebilirsiniz ya da bu kodu kullanabilirsiniz Wink
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
td.nav {visibility:hidden;}
--> </style>
Mesaj31.07.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Saklı sayfalar ekstrası ile gizleyebilirsiniz ya da bu kodu kullanabilirsiniz Wink
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
--> </style>

hocam saklı sayfaları geçen aktif hale getirdim ancak o şekilde üyelik kısmını aktif hale getirmem gerekiyor benim yapmak istediğimi sanıyorum ben anlatamadım

sol taraftaki menüde bulunan
anasayfa
iletişim
ziyaretçi defteri

vs vs de bulunan iletişim menüsünü ortdan kaybedip başka bir yere fotograf şeklide iletişim kutusu koymak istiyorum çünkü menüyü bozdugunu düşünüyorum iletişim yazısının
Mesaj31.07.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasaneroglu yazmış:
tumhepsiburada yazmış:
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
--> </style>

hocam saklı sayfaları geçen aktif hale getirdim ancak o şekilde üyelik kısmını aktif hale getirmem gerekiyor benim yapmak istediğimi sanıyorum ben anlatamadım

anasayfa
iletişim
ziyaretçi defteri

vs vs de bulunan iletişim menüsünü ortdan kaybedip başka bir yere fotograf şeklide iletişim kutusu koymak istiyorum çünkü menüyü bozdugunu düşünüyorum iletişim yazısının

Ana sayfayı gizleyemessiniz fakat Saklı sayfaları aktive edip. Önce iletişim sonra ziyaretçi defterine Sayfalarımı Değiştirden girin sonra seçenekleri göster e tıklayın. Bütün kullanıcılaragöster yazar onu Sadece login yapmış kullanıcılara göstere getir her iki sayfaya da atnı işlemi uygula.

Yada gizlemek istediğin sayfaya gel sayfa adına menü gizleme kodunu ekle. Wink
Mesaj31.07.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
hasaneroglu yazmış:
tumhepsiburada yazmış:
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
--> </style>

anasayfa
iletişim
ziyaretçi defteri

Ana sayfayı gizleyemessiniz fakat Saklı sayfaları aktive edip. Önce iletişim sonra ziyaretçi defterine Sayfalarımı Değiştirden girin sonra seçenekleri göster e tıklayın. Bütün kullanıcılaragöster yazar onu Sadece login yapmış kullanıcılara göstere getir her iki sayfaya da atnı işlemi uygula.

Yada gizlemek istediğin sayfaya gel sayfa adına menü gizleme kodunu ekle. Wink

teşekkürler deniyeceğim Smile
Mesaj31.07.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: tümhepsiburda

çok saol kardeş oldu Smile
Mesaj31.07.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tümhepsiburda

hasaneroglu yazmış:
çok saol kardeş oldu Smile

Rica ederim..
Mesaj31.07.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yada gizlemek istediğin sayfaya gel sayfa adına menü gizleme kodunu ekle demişsiniz. Bunu RED için yapabiliyor muyuz

Kod:
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
td.rednav {visibility:hidden;}
--> </style>
Mesaj31.07.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Yada gizlemek istediğin sayfaya gel sayfa adına menü gizleme kodunu ekle demişsiniz. Bunu RED için yapabiliyor muyuz

Kod:
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
td.rednav {visibility:hidden;}
--> </style>

Şu şekilde denedim olmadı.

Sayfa adına ekleyiniz olmassa Saklı Sayfaları deneyebilirsiniz Wink
Mesaj31.07.2008, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmadı sadece Boş bir Tuş kalıyor. İsmi silmiş gibi oluyor. Acaba RED için başka bir kod mu var. Saklı sayfaları biliyorum bu pratik geldi onun için sordum. Teşekkürler.