Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Paint'te Şeffaf Ice-BLue Buton Yapalım...

Öncelikle 185*33 Boyutunda Bir Dosya Açıyoruz...Sonra Dosyanın Heryeni Rectangle SELECT İle Seçiyoruz...Cut Aracı İLe Kesiyoruz...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
F8 Aracı İle Color Penceresini Seçiyoruz...MORE Butonuna Basıyoruz..Açılan Pencerede Hangi Renge Boyucaksak O Rengi Seçiyoruz..Ve Transparency-Alpha Yerini Kendinize Göre Değiştirin Bana 100 Uygundu Ve 100'ü Seçip Paint Bucket Aracı İle Boyuyoruz...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sonuç

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takıldığınız Bir Yer OLursa Sormaktan Kaçınmayın...Ne Demiş Atalarımız "Bilmemek Ayıp DeğiL Öğrenmemek Ayıp"

En son child-tasarim tarafından 31.07.2008 07:32:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekkürler

Mesaj31.07.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

SağoLun Ben Yorum Yazmanızı İstiyorum Ama...
Mesaj31.07.2008, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler herhalde sende paint net uzmanı olacaksın Very Happy
Mesaj31.07.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

dsiteyardimi yazmış:

Hayır Ben Photoshop'ta Kullanıyorum Ama İlk Başlarda Benim Photoshop'um Yoktu.. Sad Paint'tende Anlamıyordum... Şimdi İse Anlıyorum... O Zaman ki Halimi Düşünüp Bu Dersleri Veriyorum... Ama Evet Paint'te Uzmanım Very Happy Laughing
Mesaj31.07.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için sağol
Mesaj31.07.2008, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli DEĞİL.... Yeterki YOrum Yazun.
Mesaj31.07.2008, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

child-tasarim yazmış:
dsiteyardimi yazmış:

Hayır Ben Photoshop'ta Kullanıyorum Ama İlk Başlarda Benim Photoshop'um Yoktu.. Sad Paint'tende Anlamıyordum... Şimdi İse Anlıyorum... O Zaman ki Halimi Düşünüp Bu Dersleri Veriyorum... Ama Evet Paint'te Uzmanım Very Happy Laughing

Bende de olsa kullancam ama internetten indirsen hem kotayı aşmaylaım hem de demo satın alıcam am bir satan yer yok Very Happy
Mesaj31.07.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

paint baya değişmiş
Mesaj31.07.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Paint.Net 3,35 Wink