Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa düzeni çok dağınık

SAYFA DÜZENİ ÇOK DAĞINIK
SİTEME HAZIR KODLAR EKLEDİM AMA İÇERİKLER DÜZENLİ DEĞİLDE SAĞA SOLA KARIŞIK YAYILMIŞ YANİ DERLİ TOPLU BİR GÖRÜNTÜ YOK BU KARIŞIK GÖRÜNTÜYÜ NASIL DÜZENE KOYABİLİRİM SİTENİN ADRESİ geodunya.tr.gg lütfen yardım edin

En son geodunya tarafından 31.07.2008 18:38:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acil yardım

geodunya yazmış:
SAYFA DÜZENİ ÇOK DAĞINIK
SİTEME HAZIR KODLAR EKLEDİM AMA İÇERİKLER DÜZENLİ DEĞİLDE SAĞA SOLA KARIŞIK YAYILMIŞ YANİ DERLİ TOPLU BİR GÖRÜNTÜ YOK BU KARIŞIK GÖRÜNTÜYÜ NASIL DÜZENE KOYABİLİRİM SİTENİN ADRESİ geodunya.tr.gg lütfen yardım edin

Düzenlenmesini İstediğiniz Sayfayı Açın,
Kaynak butonuna Basın,
Tüm Kodların (Yazıların) En Üstüne <center> En sonuna da </center> Ekleyin ve kaydedin...

En son ironarchives tarafından 31.07.2008 18:33:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde kaydırma çubukları gözükmüyor
gereksiz kodları resimleri eklemeyin
karmaşa-düzen size bağlı.
java-script-kodlar optimize sorununu artıtır.farklı tarayıcı ve ekranlardan bakıldığında görüntü kirliliğine daha çok sebebiyet verir.

gerekli kodların boyotunu widh-height değerlerini değiştirerek sitenize oturmasını sağlayabilirsiniz
Mesaj31.07.2008, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum sağ menülere geniş boyuttaki kodları koyma bozar orada google arama motoru flan hep bozmuş o kodları oradan silin düzelir
Mesaj31.07.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sola hizalama yap.