Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu: İframe içinde reklam

Selam,

Cunobag hocam yazısında

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25622

reklam kodlarımızı iframe olarak verirsek pagerang imizi düşürmeyiz demiş.

<sciript > ile başlayan bir reklam kodunu frame olarak nasıl verebiliyoruz. Örnek olarak verebilirmisiniz.
Mesaj08.08.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu o bölümün devamında acmalıydınız..
Mesaj08.08.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
bu konuyu o bölümün devamında acmalıydınız..

Eski mesaja kim cevap verecekti ? Siz neden mesajlara cevap yazarken yardımcı olmayı denemiyorsunuz. Yardımsever logonuz var ama !!!
Mesaj08.08.2008, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım istiyosan o scpript ben html ye ceviremem ayrıca cevirince de kod bozulur..
Mesaj08.08.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
yardım istiyosan o scpript ben html ye ceviremem ayrıca cevirince de kod bozulur..

O zaman bırak bilenler cevap versin sırf bişey yazmış olmak populeritenizi artırmak için cevap yazmayın. Akıl vermeyin çözüm üretin. Sizin gibiler yüzünden insanlar mjsara cevap verilmiş diye girip mesaja bakmıyorlar bile. Forum kirliliğinden başka bişey yapmıyorsunuz.
Mesaj08.08.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
sanalyavuz yazmış:

O zaman bırak bilenler cevap versin sırf bişey yazmış olmak populeritenizi artırmak için cevap yazmayın. Akıl vermeyin çözüm üretin. Sizin gibiler yüzünden insanlar mjsara cevap verilmiş diye girip mesaja bakmıyorlar bile. Forum kirliliğinden başka bişey yapmıyorsunuz.

arkdaslar burada karsılıklı atısmalar gırmyın sımdı sızın yaptınız ne pekıı kırletme degılmı tarsısma ortamı yaratıyorsunuz tr.gg ye yakısmıyorr arkdaslar yardımcı olacak arkdaslar cevab yazsın lutfen
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj08.08.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.08.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam arkadaşlar kusura bakmayın ama ortada yardımsever diye dolaşıp köstek olmaktan başka işe yaramayan arkadaşlarada bişey denmesi lazım bence. Şuraya bakın soruma 1 tane bile cevap yok.

İnsanın canını sıkıyorlar. Herkezden özür dilerim kendi adıma.
Mesaj08.08.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: