Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: bana yardım edermisiniz !!!!!!

arkadslar lütfen ayrdım edeın ayw su sıte haritasını yapıyorum olmuyo bununla ilgili birisi resimli olarak anlatsın ne olur.
site haritası diye sayfa acıp nasıl yönlendircez
anlamadım ben yapıyorum ama olmuyo yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj08.08.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25693
Mesaj08.08.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25693

bunu biliyorum zaten ben site nharitasını yaptım link elimde ama onu nasıl ekliycem onun resimli anlatımını istiyorum
Mesaj08.08.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklemek istedigin sayfada kaynak butonuna basarak ekleyin
Mesaj08.08.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

resmi Razz
Mesaj08.08.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

elimde kod yokki kaynak butonuna basayım link var onu nasıl ekliycegimi bilmiyorum
Mesaj08.08.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

<iframe style="border-right: rgb(255,255,255) 1px; border-top: rgb(255,255,255) 1px; border-left: rgb(255,255,255) 1px; width: 612px; border-bottom: rgb(255,255,255) 1px; height: 862px" name="TestTest" marginwidth="0" marginheight="0" src="Buraya Aldığınız URLyi Yazın" frameborder="1" width="900" height="1500"></iframe>

Kırmızı İle Gösterdiğim Yere Sitemap Oluşturduktan sonra View Yazan yerden URLnizi Alın Ve Kodda GErekli Yere Yerleştirin..
Mesaj08.08.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
<iframe style="border-right: rgb(255,255,255) 1px; border-top: rgb(255,255,255) 1px; border-left: rgb(255,255,255) 1px; width: 612px; border-bottom: rgb(255,255,255) 1px; height: 862px" name="TestTest" marginwidth="0" marginheight="0" src="Buraya Aldığınız URLyi Yazın" frameborder="1" width="900" height="1500"></iframe>

Kırmızı İle Gösterdiğim Yere Sitemap Oluşturduktan sonra View Yazan yerden URLnizi Alın Ve Kodda GErekli Yere Yerleştirin..

cok saol kardes sana bı kac tane kucuk soru sorcam kusura bakma ama sorum su:

1 iframe kod nasıl hazırlanıyo
2 koddaki 255,255,255 ne işe yarıyo
3 kodu siteme ekledikten sonra googlede site haritası eklerken orda cıkan yere ne yazcam
Mesaj08.08.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

1- İframe Kodu Görüldüğü Gibi Bir Bütündür.. Sen Sadece Kodun İçinde Değiştirilmesi Gereken Yerleri Değiştirirsin..
Bir de Bizim Tabirimizle Kötü Amaçlı Kullanılan İframe Kodu Vardır..
Bu Çeşitli Kodların İçlerine Yerleştirilerek Karşı Tarafın Kendi Sitesine Eklemesini Sağlarsın.. Böylelikle Kodu Ekleyen Siteye Ziyaretçi Giriş Yaptıkça İframe Kodunun İçine Yerleştirilmiş Siteye de O Ziyaretçi Girmiş Sayılarak İki Tarafın Ziyaretçisinin Artmasını SAğlar.. Bu Bedava-Sitem Kullanıcılarına Yasaklanmıştır... Hep B-S Trafiğine Olumsuz Zararlar Sağladığı İçin Hem de Bu Kaba Tabirle Sahtekarlığa Girdiği İçin Wink

2-Kodun İçindeki 255 sayıları Koda Verilmiş, Kodu Binevi Kötü İframe Kodundan Ayırmak İçin VErilen Değerlerindir.. (Sanıyorum)

3-Google a Sitenizin Sita Haritasını Eklemek İçin XML Desteği Gerekmektedir.. Bedava-Sitem'in XML Desteği Olmadığı İçin Şimdilik Google Site HAritası Eklenmiyor.. İleriki Versiyonlarda Bu Olur Mu Bir Bir bilgim Yok.. Belki Olabilir Wink
Mesaj08.08.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok saol bu güzel cevaplar ıcın
Mesaj08.08.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca Eklemeyi Unutmuşum ;

Bu Yöntem İLe Yaptığınız Site Haritası Sayesinde Google ın Sitenizde Göremediği Siteleri Google a Tanıtmış Oluyorsunuz..
Google a Sitemap Eklemek İle Bu Yöntemi Kullanarak Eklemek Arasında Fazla bir Fark Yok.. (Farkları Var Tabii)

Google, Siz bu Yöntemi Kullandıktan Sonra Sitenizin Haritasını Kendisi Oluşturuyor.. Siz Bu YÖntem Sayesinde Google ın Siteharitası Oluşturmasında Yardımcı Oluyorsunuz Wink
Mesaj08.08.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Ayrıca Eklemeyi Unutmuşum ;

Bu Yöntem İLe Yaptığınız Site Haritası Sayesinde Google ın Sitenizde Göremediği Siteleri Google a Tanıtmış Oluyorsunuz..
Google a Sitemap Eklemek İle Bu Yöntemi Kullanarak Eklemek Arasında Fazla bir Fark Yok.. (Farkları Var Tabii)

Google, Siz bu Yöntemi Kullandıktan Sonra Sitenizin Haritasını Kendisi Oluşturuyor.. Siz Bu YÖntem Sayesinde Google ın Siteharitası Oluşturmasında Yardımcı Oluyorsunuz Wink

buraya bakabılırmısın acaba

Mesaj08.08.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
3-Google a Sitenizin Sita Haritasını Eklemek İçin XML Desteği Gerekmektedir.. Bedava-Sitem'in XML Desteği Olmadığı İçin Şimdilik Google Site HAritası Eklenmiyor.. İleriki Versiyonlarda Bu Olur Mu Bir Bir bilgim Yok.. Belki Olabilir Wink
Mesaj08.08.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
ironarchives yazmış:

Very Happy tamam cok saol ama dun site haritası yerınde "hatalar" yazan yerde tamam yazdı da onun için sordum
Mesaj08.08.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Wink