Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu: menu ile alakalı lutfen yardım!!!

sitemin menusunde bir cok sayfa war bazı sayfaları gizlemek icin alt sayfa yaptım mesela ziyaretci sayfasının alt sayfası diyelim ama sayfalar gizlenmedi ve sayfalar fazla oldugundan site assagıya dogru bayaa uzadı ben bi cok sitede oldugu gibi alakalı sayfaları gizleyip o sayfalara lin vermek istiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.....

we ayrıca css bolumune baktım orda menuyu gizleme kodu var ama o kod menünün hepsini gizliyo ben sadece kendi istedigim sayfaları gizlemek istiyorum bilmem anlatabildim mi?????
Mesaj25.07.2008, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: menu ile alakalı lutfen yardım!!!

mekan-kes yazmış:
sitemin menusunde bir cok sayfa war bazı sayfaları gizlemek icin alt sayfa yaptım mesela ziyaretci sayfasının alt sayfası diyelim ama sayfalar gizlenmedi ve sayfalar fazla oldugundan site assagıya dogru bayaa uzadı ben bi cok sitede oldugu gibi alakalı sayfaları gizleyip o sayfalara lin vermek istiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.....

we ayrıca css bolumune baktım orda menuyu gizleme kodu var ama o kod menünün hepsini gizliyo ben sadece kendi istedigim sayfaları gizlemek istiyorum bilmem anlatabildim mi?????
Mesaj26.07.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu: sorun!!!

arkadasım paylasımın icin saol ama zten biliodum eer saklı sayfalarla yapıcaksak logini nasıl kaldırıcaz bana solermisin cnku saklı sayfalara loginsiz girilmio
Mesaj26.07.2008, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu: bi soru daha

bide sunu solicektim saklı sayfalar ekstrasını kullansanda saklı sayfalara tıklandıgında yine o sayfanın alt sayfalarını gosteriyo bnm istedigin sayfaya tıklandıgında alt sayfalar gozukmesin
Mesaj26.07.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bi soru daha

mekan-kes yazmış:
bide sunu solicektim saklı sayfalar ekstrasını kullansanda saklı sayfalara tıklandıgında yine o sayfanın alt sayfalarını gosteriyo bnm istedigin sayfaya tıklandıgında alt sayfalar gozukmesin

alt sayfaları gizleme

Bunun için takip edeceğim sıralama şudur..

1-Sitene giriş
2-Ekstraları değiştir
3-Ekstra ekle
4-Büyük ekstralar
5-Saklı Sayfalar seç ve aktive et...
6- sayfa başlığını (.) nokta olarak koy ki menüde görünmesin..

daha sonra..

1-Sitene giriş
2-Sayfalarımı değiştir
3-Yeni sayfa ekle
4-Sayfaya alt sayfalar adını ver..
5- Sayfa satırının altından seçenekler tıkla
6-Sadece login olan kullanıcılar yap..
7-Sayfa içeriğine birşey eklemeden kaydet..

bundan sonra menümüzde alt sayfa durumunda olan yada alt sayfa yapacağımız tüm sayfalarımızı bu "alt sayfalar" adındaki sayfanın altına koyacağız..

mesela videolar sayfamız var... buna bir sayfa ekleyeceğiz... adı şarkılar olsun.. bu şarkılar sayfamızı açtığımızda "alt sayfalar" sayfasının alt sayfası yaparsak menüde görünmeyecektir...

videolar sayfamızın içine de şarkılar sayfasına köprü ekle simgesinden link verdiğimizde tıklandığında sayfaya gidilebilecek ama menüde görünmeyecektir

En son cunobag tarafından 26.07.2008 09:51:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.07.2008, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu: tmm ama

yardımın icin saol son bi soru sorcam css'de menunun hepsini gizlemek icin bi kod var peqi css'de sadece belirli sayfaları gizlemek icin bi kod warmı?
Mesaj27.07.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tmm ama

mekan-kes yazmış:
yardımın icin saol son bi soru sorcam css'de menunun hepsini gizlemek icin bi kod var peqi css'de sadece belirli sayfaları gizlemek icin bi kod warmı?

menü gizleme kodunu istediğin sayfaya koy o sayfa açıldığında menü olmaz

Kod:

<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
--> </style>

Mesaj27.07.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: cok saol

bu kodu biliodum ama istedigimiz sayfaya koyunca gerekli sayfanın gizlendigini bilmiodum saol
Mesaj27.07.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cok saol

mekan-kes yazmış:
bu kodu biliodum ama istedigimiz sayfaya koyunca gerekli sayfanın gizlendigini bilmiodum saol

rica ederim Wink

Mesaj10.08.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tmm ama

durmayanyolcu yazmış:
mekan-kes yazmış:

menü gizleme kodunu istediğin sayfaya koy o sayfa açıldığında menü olmaz

Kod:

<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
--> </style>

bu kodu kaç kere denedim çalışmıo
Mesaj10.08.2008, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

needen nasıl calısmıuor nereye yapıstıryorsunuz kodu arkdasımm
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj18.08.2008, 08:33 (UTC)    

durmayanyolcu yazmış:
mekan-kes yazmış:

Ama böyle giriş yapınca gözüküyo
Mesaj18.08.2008, 08:35 (UTC)    

turkiye-futbol yazmış:
durmayanyolcu yazmış:
mekan-kes yazmış:

Ama böyle giriş yapınca gözüküyo

Merhaba,
Onu siz saklı sayfa loginlerinden ayarlarsınız istediğiniz kişilere gösterebilirsiniz .
normalde tüm kullanıcılar görür Wink
iyi eğlenceler Wink
Mesaj28.10.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama kardeşim ben şu dediğini yapıyorum gizli sayfaları.Ama Hata 404 - Böyle bir sayfa yok! diyor bu ne demek şimdi yardım edermisin ?
Mesaj29.10.2008, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu içerik ekemediğin anlama geliyor zaten cunobag yukarıda belirtmiş we en kısa yolu o olsa gerek ve açıklamalı yolu yukarıda belirtilmiş