Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 03:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir soru sormusken birtane daha mi sorsam ne Wink Wink

arkadaslar simdi dogru düzgün ise yariyan orginal flash banner + intro yapan bir program ismi verirmisiniz birtane adobe flash pro gibi bir program var onu ben bir gün indirdim ingilizceydi ve cok karisikti nasil kullanildigini bilmiyorum

swf uzantili olmasin cünki swf forum imzamizda calismiyor

saygilarimla

allahin sevgisi üzerinizde olsun
Mesaj08.08.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
bir soru sormusken birtane daha mi sorsam ne Wink Wink

arkadaslar simdi dogru düzgün ise yariyan orginal flash banner + intro yapan bir program ismi verirmisiniz birtane adobe flash pro gibi bir program var onu ben bir gün indirdim ingilizceydi ve cok karisikti nasil kullanildigini bilmiyorum

swf uzantili olmasin cünki swf forum imzamizda calismiyor

saygilarimla

allahin sevgisi üzerinizde olsun

en iyi flash programı olarak macromedia flash 'ı öneririm ama türkçesi işinizi görür.
türkçe yamasını bulmanız lazım yabancı dil istemiyorsanız eğer.
yine basit ama kullanışlı olarak sabit başlıktaki pro ları deneyebilirsiniz.

Mesaj10.08.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kac gündür bu basligi nereye actigimi ariyorum Smile

simdi marcomedya yi ben eskiden indirdim ama ingilizceydi kullanimi da biraz zordu turkce yamasini bir kere indirdim macromedya nin kurulus klasörüne ekledim ama ondan sonra marcomedya acilmadi bozuldu onun icin takili kaldim
Mesaj10.08.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

marcomedya flashin orginal turkcesi daha piyasaya cikmadimi bununla ilgili bir fikrinizi alabilirmiyim
Mesaj10.08.2008, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

marcomedya flashin orginal turkcesi daha piyasaya cikmadimi bununla ilgili bir fikrinizi alabilirmiyim

bir bilgim yok Wink
Mesaj10.08.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben google de aratim yok sadece yamasi var simdi yine rapidshare den marcomedya prof 8 i indirdim az sonra yamasini da indirecem eyer bir sorunla karsilasirsam buraya yazmayi deniyecem

yardimlarin icin tesekkürler
Mesaj10.08.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben google de aratim yok sadece yamasi var simdi yine rapidshare den marcomedya prof 8 i indirdim az sonra yamasini da indirecem eyer bir sorunla karsilasirsam buraya yazmayi deniyecem

yalnız burası flashla direk alakalı olan konuların paylaşım yer.
program yardım merkezi değil. Wink

Mesaj10.08.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

simdi turkce yamayi kurdum ama full turcke olmuyor ama neyse can sagligi olsun simdi bana marcomedya da kisa ve öz flash yapimi gösterecek sevgili bir arkadasimiz varmi
Mesaj10.08.2008, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:

yalnız burası flashla direk alakalı olan konuların paylaşım yer.
program yardım merkezi değil. Wink

tamam basim gözüm üstüne
ozaman böyle soriyim marcomedya pro 8 ile flash yapmayi bilen bir arkadasimiz varsa bana yardimci olabilirmi Wink

simdi oldumu sevgili ysnsen Very Happy

saygilar