Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretci defteri hk.Profil resimi.

Bazı arkadaşlar yapmış güzel olmuş bu konuda bilgi almak istiyorum.Bütün girilen sayfalara yorum eklensin ve eklenen yorumlarda yorum ekleyenin profil resmi gözüksün.Bu ayarlardanmıydı yoksa gözümden kaçtı Teşekkür ederim. Laughing

Rabbim, kalbimle ve dilimle adını zikretmeyi , Adını zikrederek yaşamayı ve ölmeyi nasib et...

Gerçek sahibine bağlanmayan şeyler sahipsiz demektir.
Mesaj08.08.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralardan Yorumlar ekstrasını aktive et ayarlarını yap ve kaydet daha sonra sayfa düzenlemye girdiğinde sayfanın altından Seçenekleri Göster linkini tıkla yorumlanabilir yazısı çıkacak bunun yanındaki kutucuğu işaretlersen sayfa yorumlanabilir.. Wink

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj08.08.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu zaten kendiliginden görünür ekstra bi seye gerek yok..
Mesaj11.08.2008, 05:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Profil resmi gözükmüyor

sanalyavuz yazmış:
bu zaten kendiliginden görünür ekstra bi seye gerek yok..

Dediklerinizi yaptım oldu ama hala giren kişinin PROFİL RESMİ gözükmüyor,az kaldı şunuda bir halledelim teşekkürler. Crying or Very sad

Rabbim, kalbimle ve dilimle adını zikretmeyi , Adını zikrederek yaşamayı ve ölmeyi nasib et...

Mesaj11.08.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow ayarlar
Arrow Profesyönel ayarlar
Arrow Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA:
Arrow kutucugu bos bırak ve kaydet...

Mesaj11.08.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok teşekkür ederim.

sanalyavuz yazmış:
Arrow ayarlar
Arrow Profesyönel ayarlar
Arrow Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA:
Arrow kutucugu bos bırak ve kaydet...

Bu olaya kafam takıldı tam üç gündür uğraşıyorum,çok kişiye özel mesaj da attım ama nafile bize bu açıklamayı tenezzül etmediler veya önemsemediler,sizlere şahsınıza çok teşekkür ederim,sizde zor durumda kaldığınızda İNANIN size bir yardım eden çıkacaktır bunu unutmayın Saygı ve muhabbetlerimle Sağolun varolun. Laughing

Önceki mesajları göster: