Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2008, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu: forumdaki mesajlarım

Sayın modlar bir sorum olacak bazan foruma yazdığım mesajlar kayboluoyor sebebini öğrenebilirmiyim acaba konuyu yanlış yeremi açtım mesela geçen gün gençlik kanalına bir yazı bırakmıştık ki oldukça önemliydi yurt dışında eğitim imkanı ile ilgili ve oldukçada iddialı bir konuydu ama 1 gün sonra mesaj kayboldu (hata kesinlikle bendeydi ama ) ne olduğunu bilmiyorum sanki kaçmışım gibi bir görüntü ve bu konuyuda düşünenlere ayıp etmiş oldum .Bilgilendiriseniz sevinirim aynı olay daha öncede oldu ama hatrlayamıyorum mesajı .Dediğim gibi hata muhtemelne bendedir sadece acaba niye ? onu öğrenip dikkatli olmak adına bir mesaj Very Happy

bienvenidos siempre feliz
Mesaj11.08.2008, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum ana sayfasında sağ üstte kendi mesajlarım linkine tıkladınızmı? Mesajınız taşınmış olsa bile ordan görebiliyor olmanız lazım
Mesaj11.08.2008, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ben kaldırdım o mesajı.
sitene yönlendirme yaparak bişeyler paylaşma.
orası oyun v.s bölümü.
bu gibi başlıklarınıda sitene yönlendirme yapmadan serbest bölgede açmalısın.

Mesaj11.08.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: tamamdır

serbest bölgede yönlendirme yapabiliyoruz yani ,oryada belitmiştim amcım reklam değil sadece konu çok uzun demiştim ama doğrudur kim ne bilecek yalanmı doğrumu .Teşekkürler.

bienvenidos siempre feliz
Mesaj11.08.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tamamdır

erasmusedu yazmış:
serbest bölgede yönlendirme yapabiliyoruz yani ,oryada belitmiştim amcım reklam değil sadece konu çok uzun demiştim ama doğrudur kim ne bilecek yalanmı doğrumu .Teşekkürler.

arkadaşım üstteki mesajımda altını çizerek yönlendirme yapmak yasak diyorum hala yönlendirme yapabiliyoruz. yani diyorsun. Question