Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2008, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamla iligili!

Arkadaşlar ben şirket için site kurdum ama ziyaretçiler girdiğinde smileyin sitede çok kötü durduğunu söylüyorlar.Acaba smileyi kaldrıp yine reklama eskisi gibi devam etsek
Mesaj12.08.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben smileyi kaldırma yolunu hatta reklamı kaldırma kodunu biliyorum,
ama tabiki böyle bir derdim yok ve olamaz.
aslında bunu ben de söylemiştim
smiley kalksa daha bi güzel olcak bence de.
mesela esnaf mısın bedava bir siteye ne dersin
gibi reklam çıkıo
iyi de esnaf adam sitesinde smiley istemez.

Mesaj12.08.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smiley işine katılıyorum ama yapılışının nedenini hepimiz biliyoruz reklamı görünmez kılanlar için yapıldı o smiley.Yani kimisi sitesinin arkaplanını siyah yapıp reklamı da siyah yapıyordu reklamdan eser kalmıyordu ama şimdi smiley leke gibi kalıyor.Ama smiley değişebilir yani oraya örnek veriyorum aşağıdaki gibi bir resim eklenebilir.Baya kötü oldu ama olsun Razz

Mesaj12.08.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani sınır çizgisi, arkaplan ve üzerindeki yazı veya anarenk neyse farklı olsun yeter.
her şekilde belli olur.
mesela,
siyah arkaplanda
beyaz bs yazısı
hangi koşulda olursa olsn görünür.

Mesaj12.08.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskıden Bu Smıley Yoktu , Son 2-3 Ay Icınde Var.

Alıntı:
Arkadaþlar ben þirket için site kurdum ama ziyaretçiler girdiðinde smileyin sitede çok kötü durduðunu söylüyorlar.Acaba smileyi kaldrýp yine reklama eskisi gibi devam etsek

Bunun Mumkun Olmadıgını Dusunuyorum .
Mesaj13.08.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede kaldırılmaz o smileyle ve yazıyla bedava sitemde kendi relamaını yapıyo aslıda onun yerine sitenin altına veya sağ tarafına banner koyulsa daha iyi olur diye düşünüyorum
Mesaj13.08.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutiekmek yazmış:
bencede kaldırılmaz o smileyle ve yazıyla bedava sitemde kendi relamaını yapıyo aslıda onun yerine sitenin altına veya sağ tarafına banner koyulsa daha iyi olur diye düşünüyorum

Bedava Sıtemın Reklamı Sıze Cokmu Gelıyor ?

1 Satır En Fazla 4 Hece ! Wink

Soylıyecek , Bırsey Bulamıyorum ..
Mesaj13.08.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben fazla geliyo demedim sadece daha güzel görüntü olsun dedim ben o smileyden rahatsız değilim
Mesaj13.08.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutiekmek yazmış:
ben fazla geliyo demedim sadece daha güzel görüntü olsun dedim ben o smileyden rahatsız değilim

Tamam Wink
Mesaj15.08.2008, 03:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutiekmek yazmış:

Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question

Mesaj18.12.2010, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar, tanıdıklarınızın bu bedava sitede reklamını yapsak yayınlasak sorun olurmu vergi yada başka bişe, hukuki bir sorun yada site kapanmasına sebebiyet verirmiyiz_? bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen.

zaten reklam bağlamında değil sponsor gibi, yani bize destek veren abiler diyelim.