Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2008, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar benim sorum olcaktı

arkadaşlar steme yaklaşık 4 gün felan önce sizin burdan link olarak verdiğiniz tasarımı koydum çok güzeldi normal gidiyodu arkaplan yeşildi şu 2 gündür kendiliğinden arka plan rengi değişti arada bir geliyor ama bilmiyorum bu sorunu nasıl değiştiririm hiç bişiyle rengiyle felan oynamadım herşey güzeldi ama son 2 gündür arkaplan rengi değişik ama biraz önce geldi steyi kapattım açtım tekrar gitti.... griği koyu yeşil gibi bir renk alıyor kendiliğinden

http://fatihkarapinar.tr.gg
Mesaj15.08.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz stede bekeyince geliyor kendiğilinden eski haline dönüyor

bide sormuşken bişi daha soruyum bir mesela konu açtım hayvan resimleri diye buraya 20 den fazla resim koysam veya bir koyma sınırı varmı stemde yavaslama yaparmı ?
Mesaj15.08.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadaşlar benim sorum olcaktı

fatihkarapinar yazmış:
arkadaşlar steme yaklaşık 4 gün felan önce sizin burdan link olarak verdiğiniz tasarımı koydum çok güzeldi normal gidiyodu arkaplan yeşildi şu 2 gündür kendiliğinden arka plan rengi değişti arada bir geliyor ama bilmiyorum bu sorunu nasıl değiştiririm hiç bişiyle rengiyle felan oynamadım herşey güzeldi ama son 2 gündür arkaplan rengi değişik ama biraz önce geldi steyi kapattım açtım tekrar gitti.... griği koyu yeşil gibi bir renk alıyor kendiliğinden

http://fatihkarapinar.tr.gg

Arkaplan kodunda, arkaplan bir resim olabilir. Resmin açılması uzun sürüyor olabilir.
Mesaj15.08.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

fatihkarapinar yazmış:
biraz stede bekeyince geliyor kendiğilinden eski haline dönüyor

bide sormuşken bişi daha soruyum bir mesela konu açtım hayvan resimleri diye buraya 20 den fazla resim koysam veya bir koyma sınırı varmı stemde yavaslama yaparmı ?

Resim yüklenmesinde yavaşlama var.Resmin adresini bulup değiştirebilirsiniz.

Bir sınır yok.Ama sitenizi yavaşlatabilir.
Mesaj16.08.2008, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

arkaplan resmini aldığınız site bunu yapmış olabilir ..
abzen telif hakkı olan siteler resimlerinin
çoğaltılıp farklı sitelerde kullanılmaması için
kopyalanan resimleri dğeiştirebilir yada silebilirler ...
oyüzden bu tür sorular ortaya çıkabilir ...

iyi eğlenceler Wink
Önceki mesajları göster: