Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: NASA’nın çözemediği fotoya yanıt

Aşağıda görecegınız fotoğraf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nden (NASA) alınmıstır.
Fotograf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nin (NASA) en son teknolojiyle yaptığı teleskoplarla samanyolu gezegeninden sonra evrende elde ettiği en son görüntüdür.Bu fotografa NASA yetkilileri bir açıklama getirememistir.

[img] http://img416.imageshack.us/img416/8771/nasa6bq2ic2of.jpg[/img]

İŞTE YANIT
Kuran-ı Kerim (Rahman suresi 37. Ayet)
Bismillahirrahmanirrahim;
Gökyüzü yarıldığı zaman açılmış bir gül halini aldığında. Başka hangi şeyle Rabbinizi yalanlamaya kalkışırsınız ?
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj14.08.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: NASA’nın çözemediği fotoya yanıt

hakannet55 yazmış:
Aşağıda görecegınız fotoğraf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nden (NASA) alınmıstır.
Fotograf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nin (NASA) en son teknolojiyle yaptığı teleskoplarla samanyolu gezegeninden sonra evrende elde ettiği en son görüntüdür.Bu fotografa NASA yetkilileri bir açıklama getirememistir.

İŞTE YANIT
Kuran-ı Kerim (Rahman suresi 37. Ayet)
Bismillahirrahmanirrahim;
Gökyüzü yarıldığı zaman açılmış bir gül halini aldığında. Başka hangi şeyle Rabbinizi yalanlamaya kalkışırsınız ?
Mesaj15.08.2008, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj15.08.2008, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rolling Eyes yorumsuz ... Rolling Eyes
Mesaj15.08.2008, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm... Confused
Sponsor aranıyor...Çok iyi bir photoshop'cu aranıyor...Rap işlerimle ilgili resimler yazılar yapabilecek biri aranıyor...Eğer yapabilecekseniz ve bunları ciddiye alan varsa mail adresimden bana ulaşsın : snack_tin( at )hotmail.com İlginizi bekliyorum...(Fiyat msn'de konuşulacaktır.)
Mesaj16.08.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçim titredi .... Rolling Eyes
Mesaj16.08.2008, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

rabbimizi yalanlayan varsa korksun bence

Mesaj16.08.2008, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
rabbimizi yalanlayan varsa korksun bence

Sana Katılıyorum rabbimizi yalanlayan varsa tek bir şey söliyeyim yaşama amacı yoktur.. [kötü yola sürüklemekde istemiyorum ama dogrusu bu]
Mesaj16.08.2008, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok süper... Shocked