Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2008, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu: >>>sevdaciceklerim.tr.gg<<<AŞK SİTESİ

>>>sevdaciceklerim.tr.gg<<<AŞK SİTESİ

SİTEMLE İLGİLİ TÜM OLUMLU OLUMSUZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Mesaj17.08.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

TASARIMIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ SİTEYEDE TAM OLMUŞ FAKAT BİRAZ ANA SAYFAYA VA SAĞ BÖLÜME BİR ŞEYLER KOYABİLİRSEN DAHA GÜZEL OLUR. Wink
Mesaj17.08.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOL YORUMUN İÇİN SIRF SENİN İÇİN SAĞ TARAFI DA MENÜ HALİNE GETİRİCEM SAOL YORUMUN İÇİN
Mesaj20.08.2008, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevdaciceklerim siteniz güzel olmuş başarılar dilerim bir eksiğinizi düzeltmenizde fayda var diye düşünüyorum ana sayfadaki resimlere tıklanıldığında imageshack adresine gidiyor onları iptal ederseniz daha iyi olur tabi bu benim düşüncem kararı siz verirsiniz benim sitem hakkındaki görüşlerinizi dile getirirseniz sevinirim
Mesaj20.08.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol yorumun için dediğin gibi resimlerdeki linkleri kaldırdım şimdi tam oldu herhaldee Very Happy
Mesaj20.08.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevdaciceklerim yazmış:
saol yorumun için dediğin gibi resimlerdeki linkleri kaldırdım şimdi tam oldu herhaldee Very Happy

evet böyle daha iyi oldu Very Happy başka sayfalarındada resimlere link verilmiş ise onlarıda düzeltmende fayda var Wink başarılar dilerim siteye olumsuz yorum yapmak benim haddime değil dört dörtlük site kutlarım benim site hakkında düşüncelerinizi almakta fayda var diye düşünüyorum Very Happy
Mesaj20.08.2008, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin sitende güzel süper arkadaşım başarılarının devamını diliyorum
Mesaj20.08.2008, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevdaciceklerim yazmış:
senin sitende güzel süper arkadaşım başarılarının devamını diliyorum

teşekkür ederim arkadaşım bu güzel yorumunuz için
Mesaj20.08.2008, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ve içeriği süper olmuş
Mesaj20.08.2008, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR YOKMU BAŞKA YORUM YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN BİR YORUM YAZMAK BU KADARMI ZORR
Mesaj21.08.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi ama arkadaşlar sizler için sizlere bir nebzede olsa aşk konusunda bilgilendirmek için uğraıp site yazpıyoruz siiz BİR YORUMU ÇOK GÖRÜYOSUNUZ
Mesaj27.08.2008, 04:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar üstatların da sitemi yorumlamalarını rica ediyorum onların görüşleri benim için çok önemli