Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Özel Arama Motoru Reklam Durumu

Arkadaşlar ben siteme google özel arama motoru ayarlıyorum.Ayarlarda reklam durumu bölümü mevcut burada açılan sayfada google reklamları gösterilsin mi diyor? Ama seçeneklerden birinde gösterme diyerinde şu var.

Sonuç sayfalarında reklam gösterme (yalnızca kar amacı gütmeyen KAYITLI kuruluşlar, üniversiteler ve devlet kurumları için).

Kar amacı gütmeme durumu nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? Bir de ben reklam gösterme seçeneğini tıkladığımda google a göre kar amacı güdüyorsam google nin yapabileceği yaptırım tam olarak ne olabilir cevap bekliyorum...

Teşekkürler... Wink
Mesaj17.08.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Kar amacı gütmeme durumu nasıl oluyor

Kar amacı gütmeme, Hiç bir para (maddi) istememek.
Mesaj17.08.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

antiwirus yazmış:
Alıntı:
Kar amacı gütmeme durumu nasıl oluyor

Kar amacı gütmeme, Hiç bir para (maddi) istememek.

Yine anlayamadım şimdi ben siteme reklam almayacak mıyım? Rolling Eyes
Mesaj17.08.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ayarlarda reklam durumu bölümü mevcut burada açılan sayfada google reklamları gösterilsin mi diyor? Ama seçeneklerden birinde gösterme diyerinde şu var.

Sonuç sayfalarında reklam gösterme (yalnızca kar amacı gütmeyen KAYITLI kuruluşlar, üniversiteler ve devlet kurumları için).

Arkadaşım bu da mesela sitendeki Bedava-Sitem reklamı AYNI SAYFADADIR
Ama Bedava-Sitem reklamını yeni sayfada açsaydı Sitendeki sayfa kapanmadan başka bir pencere açılır.
Mesaj17.08.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Yine anlayamadım şimdi ben siteme reklam almayacak mıyım?

Google Reklamlarını almak serbesttir. Ancak diğer reklamlar herhalde yasak.
Mesaj17.08.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25761
Mesaj17.08.2008, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

antiwirus yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25761

Konunun bununla ne alakası var anlayamadım daha fazla bilgisi olan var mı özellikle yaptırımla ilgili... Rolling Eyes
Önceki mesajları göster: