Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Yapım Aşamasında Kodu

Arkadaşlar bana site yapım aşamasında html kodunu verebilirmisiniz.Şimdiden teşekkür ederim:

HERKES BURDA SEN NERDESİN?
Mesaj19.08.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım beğenirsin;

Kod:
<style type="text/css">
<!--
body {
visibility:hidden;
background-color:#FFFFFF;
background-image:url(http://img.webme.com/pic/u/ugraburaya/yapimasamasinda.gif);
background-repeat: no-repeat;
background-position: top;
}
//-->
</style>

Mesaj19.08.2008, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<style type="text/css">
            input {visibility:hidden;}
            </style>

Gırıs Butonunu Yok Etmek Icınde Bu Kodu Ikı Kutucukdan Bırıne YaPıstırın Wink
Mesaj19.08.2008, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu kodu tasarım üzerindeki yazıya yapıştıracağım dimi?Peki Buton için olanı nereye yapıştıracağım..

Mesaj19.08.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

wp-destek yazmış:
Ben bu kodu tasarım üzerindeki yazıya yapıştıracağım dimi?Peki Buton için olanı nereye yapıştıracağım..

Ekstralar > Ekstra Ekle > Intro Ekstrasını Ekleyın

1 Incı Kutucuga Bu Ikı Koduda YaPıstırmanız Yeterlı

Kolay Gelsın Wink
Mesaj19.08.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

wp-destek yazmış:

Tasarımın üzerindeki yazı isimli alana yapıştırırsan sitenin hiçbir sayfası görünmez. Ekstralardan İntro ekstrasını aktive edip onun Kaynak butonuna yapıştıracaksın. Benim verdiğim kodu yapıştırırsan Sitenin Yapım Aşamasında Olduğunu belirten bir resim çıkacak ve İntrodaki Giriş butonu gözükmeyecek. net-tr'nin verdiği kodu eklersen sadece giriş butonu kaybolacak.

Ayrıca bu başlığı Html Kodlar bölümüne açmalıydın.

Mesaj19.08.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Üst Menü

Teşekkür size başka birşey daha sormam lazım arkadaşlar.Peki ugraburaya.tr.gg sitesindeki üst menü var.Benim sitemdede öyle bir menü olmasını istiyorum nasıl yapabilirim onun için temayı mı değiştirmem lazım??Cevap bekliyorum..

Mesaj19.08.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üst Menü

wp-destek yazmış:
Teşekkür size başka birşey daha sormam lazım arkadaşlar.Peki ugraburaya.tr.gg sitesindeki üst menü var.Benim sitemdede öyle bir menü olmasını istiyorum nasıl yapabilirim onun için temayı mı değiştirmem lazım??Cevap bekliyorum..

Bısey Degıl Wink

Onu O Arkadasa Sorarsan , Gereklı Cevabı Verır
Mesaj19.08.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
inceleyin http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=27360
iyi eğlenceler ..
Mesaj19.08.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üst Menü

wp-destek yazmış:

Birşey değil. Şimdi sitene baktım benim verdiğim kodu tasarımın üzerindeki yazı bölümüne net-tr'nin verdiği kodu İntroya Kaynak butonuna basmadan yapıştırmışsın. Sadece benim verdiğim kodu kaynak butonuna basarak yerleştirsen olurdu zaten.

İstediğin menüye gelince o menüyü bir menü yapma sitesinde yaptım ve daha sonra hazır template gibi download ettin ve resimleri upload ederk koddaki gerekli yerlere yepıştırdım. Temamı değiştirmem gerekirmi diye sormuşsun. Sitene baktım ancak benim verdiğim kodu tasarımın üzerindeki yazı adlı alana yapıştırdığın için göremedim. Ancak benim kullandığım menü de CSS koduda var yani diğer tasarımlarda kullanamazsın.

marasultraslan'ın verdiği linkteki menülerin bazılarını tüm tasarımlarda sitene uygulayabilirsin.

Mesaj19.08.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ben Sitem İçin Css Desing Tasarım Yaptırmak İstiyorum Arkadaşlar Bana Sitem için Tema Yaparmısınız.Benim Sitem Wp-destek Sitesi bilgisayarla ilgili onun için tema şeffaf turuncu olursa çok güzel olur.

Mesaj19.08.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

wp-destek yazmış:
Teşekkür Ben Sitem İçin Css Desing Tasarım Yaptırmak İstiyorum Arkadaşlar Bana Sitem için Tema Yaparmısınız.Benim Sitem Wp-destek Sitesi bilgisayarla ilgili onun için tema şeffaf turuncu olursa çok güzel olur.

Css Bolumunu Inceleyınız

Kolay Gelsın Wink
Mesaj19.08.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

wp-destek yazmış:

CSS bölümündeki ilgili başlıkta tasarım isteklerinizi belirtebilirsiniz.
Mesaj19.01.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ugraburaya arkadaşım çooooooooook teşekkür ederim tam bunuo arıodm Smile

ugraburaya yazmış:
Umarım beğenirsin;

Kod:
<style type="text/css">
<!--
body {
visibility:hidden;
background-color:#FFFFFF;
background-image:url(http://img.webme.com/pic/u/ugraburaya/yapimasamasinda.gif);
background-repeat: no-repeat;
background-position: top;
}
//-->
</style>
Mesaj26.07.2014, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: logo

ya benim koyacağım yer şirketinde onun için şirketin logosunu koymam lazım yardımcı olun
Önceki mesajları göster: