Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu: sag tarafada menü yaptım ama yaptıgım menü ....

arkadaslar ben sag tarafada menü yaptım ama yaptıgım menü hem sagda hem solda gozukuo bunu sade sagda gostermemin bi yolu yokmu

ama menuyu farklı bi sekilde yaptım ana sayfadan sol menüden istediklerimi kopyaladım yeni sayfa ekleden yapıstırdım kaynak tusuna bastım oradki yazıyı kopyalayıp tasarıma ekledim sonra sag menüyden sectiklerimi sadece kendime gosterdim saklı sayfalardan ama ole yapınca sol taraftaki menüler hata weriyor bole bi sayfa yok diyor baska bi yol yokmu yardım ltfen

En son rockerfun tarafından 20.08.2008 13:52:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.08.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfaları sadece loginlere göstermişsiniz.
bütün kullanıcılara göstermelisiniz(sayfalarımı değiştir-yeni sayfa-seçenekleri göster-bütün kullanıcılara göster)
Mesaj20.08.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gayet iyi çalışıo kardeş istersen öle deilde bir menü yapma sitesinden menü yap flashvortex olabilir mesela
Mesaj20.08.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
sayfaları sadece loginlere göstermişsiniz.
bütün kullanıcılara göstermelisiniz(sayfalarımı değiştir-yeni sayfa-seçenekleri göster-bütün kullanıcılara göster)

kardes ben sag taraftakileri loginlere goster yaptım yani sagdakiler gozukmesin sodlakiler gozuksun diye mantık yuruterek boyle yaptım ama boyle olmuyo bsaka bir yol warmı diyorum su an ztn butun kullanıcılarıa gosterilmis
Mesaj20.08.2008, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag dan alıntıdır

alt sayfaları gizleme
Bunun için takip edeceğim sıralama şudur..

1-Sitene giriş
2-Ekstraları değiştir
3-Ekstra ekle
4-Büyük ekstralar
5-Saklı Sayfalar seç ve aktive et...
6- sayfa başlığını (.) nokta olarak koy ki menüde görünmesin..

daha sonra..

1-Sitene giriş
2-Sayfalarımı değiştir
3-Yeni sayfa ekle
4-Sayfaya alt sayfalar adını ver..
5- Sayfa satırının altından seçenekler tıkla
6-Sadece login olan kullanıcılar yap..
7-Sayfa içeriğine birşey eklemeden kaydet..

bundan sonra menümüzde alt sayfa durumunda olan yada alt sayfa yapacağımız tüm sayfalarımızı bu "alt sayfalar" adındaki sayfanın altına koyacağız..

mesela videolar sayfamız var... buna bir sayfa ekleyeceğiz... adı şarkılar olsun.. bu şarkılar sayfamızı açtığımızda "alt sayfalar" sayfasının alt sayfası yaparsak menüde görünmeyecektir...

videolar sayfamızın içine de şarkılar sayfasına köprü ekle simgesinden link verdiğimizde tıklandığında sayfaya gidilebilecek ama menüde görünmeyecektir..
Mesaj20.08.2008, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tskler oldu galiba
Önceki mesajları göster: