Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2007, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Google adsense sayesinde siteme reklam verebilirsiniz...

Google adsense ücretsiz bir hizmettir. Üye olun ve para kazanın. Ama sitenizin içeriğini net olarak oluşturun. Bu bir sanattır...Smile Bakın siteme ve örnek olarak takip edin. Başarılar... www.kariyerist.tr.gg
Mesaj19.07.2007, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM SİTEMİDE BEGENMİŞ OLACAKLARIKİ BENİ HEMEN ÜYE YAPMIŞLAR KARİYER ABİ AYRICA GOOGLE ARAMADA İL SIRADAYIM...

www.avrasyailetisim.tr.gg
1 HAFTA = 1000 ZİYARETÇİ...
Mesaj19.07.2007, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: süpersin

Valla bende ilk sıradayım ama bazen ikincide oluyorum. İşte bu olay site farkı kardesim.
www.kariyerist.tr.gg

Alın örnek siteler....
Mesaj19.07.2007, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sitemde html kodlu hazır herşeyi çıkarma kararı aldım abi...

siteyi kendime has bi şekle sokacam artık...

www.kariyerist.tr.gg
Mesaj24.06.2008, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Site Tanıtımlarınızı "Site Tanıtımı" Bölümünde Yapınız.
Mesaj24.06.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: google iyi bir şey degil kişilerin sırtından para kazanıyor

bir ay siteye koydumonay alındı 200$ alacagım oldu.googleye girdim banlandıınız acıklamasıda ne biliyormusunuz sudan hikaye parayı vermemek için resmen dalavare incelemişler reklam verenler site içeriğini uygun bulmamış baaa baaa baaa bahaneye bak eeeee para nolacak alacagım.reklam verenlerin hesabına aktarılmış ALLAH'ınızdan bulun emi..
buyurun googlee tevsiye edenler aynı şey sizinde basınıza gelecek onun için böyle dolandırıcılara itibar etmeyin derim..ugrasmaya degmez birde bende günde 180 tıklama oluyordu onada 0,5 $dolar para veriyordu varın gerisini siz hesap edin karar sizin yinede benden size sadece bir uyarı çünkü ben sahtekarlıktan hoşlanmam yalanı sevmem bu yollara bas vuranlarıda her yerde böyle açıklarım eee nede olsa karadenizliyim...hadin hoşcakalın.
Mesaj29.12.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava banner

arkadaşlar bedava ya banner yapıyorum Embarassed Embarassed Embarassed
Önceki mesajları göster: