Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2008, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme giriş yaptığımda bazen çıkış yapamıyrum mesela şu an

şu an siteme giriş yaptım diğer siteme geçmek istiyorum ama çıkış dediğimde başarıyla ayrıldınız yazıyo ama tekrar başlangıç sayfasına geliyo naapmalıyım dostlar.
Mesaj23.08.2008, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sitene Giriş yap sonra diğer geçmek istediğin siteye giriş yapmak için çıkış yap Sitene Girişe tıkla sonra diğer sitenin bilgilerini gir giriş yap Wink
yada
profilinize birden fazla site ekleyerek kolay geçiş yapabilirsiniz. Eklediğiniz siteler Sitenize giriş yaptıktan sonra Başlangıç yazan menünün altında olacaktır.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32658 inceleyiniz Wink
İyi eğlenceler..
Mesaj23.08.2008, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu yeni kullanıcılarda biliyo ama ben çıkış yapamıyrum başarıyla ayrldın dedikten sonrada giriş yapılmış şekilde oluyo
Mesaj23.08.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevreyeduyarlisite yazmış:
onu yeni kullanıcılarda biliyo ama ben çıkış yapamıyrum başarıyla ayrldın dedikten sonrada giriş yapılmış şekilde oluyo

Merhaba
Çıkış'a bastıktan sonra Başarıyla Ayrıldın! yazar sonra zaten sayfa otomatik Sitene Giriş sayfasına yönlendirilir
İyi Eğlenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
cevreyeduyarlisite yazmış:

Merhaba
Çıkış'a bastıktan sonra Başarıyla Ayrıldın! yazar sonra zaten sayfa otomatik Sitene Giriş sayfasına yönlendirilir
İyi Eğlenceler Wink

ya başarıyla ayrıldınız dedikten sonra direk siteme giriş yaptığım yere yöneliyo offf