Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenize Css Menü Uygulayın (TAMAMEN DEĞİŞİK)

Sitenize css menü uygulamak istiyor musunuz? O zaman dersimi okuyun Wink

:Aşağıdaki adımları izleyerek kendimiz için bir menü hazırlayalım.
Arrow http://www.izzymenu.com/ adresini ziyaret ediyoruz ve Start Now - Free! düğmesine basıyoruz.
Arrow Varsayılan bir menü ekrana geldi. Hazırda bulunan diğer stilleri görmek için Menu Styles bağlantısına tıklıyoruz. Görüntülenecek katalog içerisinden tercih ettiğimiz menü stilini, resminin üzerine tıklama koşulu ile seçiyoruz.
Arrow
Main Menu sekmesi ana menü seçeneklerini içeriyor. Buradan ana menü ile ilgili değişiklikleri yapabiliriz. Her değişiklik sonrasında menü resminin altındaki Generate! düğmesine basmanız gerekiyor. Böylece ekran görüntüsü yenilenecektir.
Menu Structure bağlantısı ile menünün yapısını değiştirebilirsiniz. Yani yeni linkler ekleyebilir ya da mevcut olanları çıkarabilirsiniz. Her işlem sonunda bu pencere altındaki Save düğmesine basmanız gerekiyor. Bu özelliği aktif olarak kullanmak içinse üye olmak gerekiyor. Üyelik ise 10 saniye içerisinde tamamlanıyor ve tamamen bedava.
Menü üzerindeki uygulamalarınız tamamlanınca Download düğmesine basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

EMEĞE SAYGI Wink
Mesaj22.08.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için saol

Mesaj22.08.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sende saol isteğini yaptim Wink
Mesaj23.08.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım Teşekkürler Razz
Mesaj24.08.2008, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok tşkler ben yaptım ındırdım dosya sımdı masaustunde duruyo neyı nereye eklıcem yardım edermısınız eklemek ıstedıgım yer baslık resmının altına eklemek ıstıyorum bana yardım edermısınız
Mesaj24.08.2008, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Kodu eğer tasarimin üzerine koy.
Mesaj25.08.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baska yotum yok mu Crying or Very sad
Mesaj06.09.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu sitemize nasıl ekleyeceğiz indirdikten sonra
eline sağlık ayrıca güzel anlatım
Mesaj06.09.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler..
Mesaj10.09.2010, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Arrow Kodu eğer tasarimin üzerine koy.

yaw tasarım kodunun üzerinde sitenin tasarım kodu duruyor ztn. onun yanına bunun gibi ek bir kod koyabiliyormuyuz?

hazır tasarım aldım. sitemin ara yüzü şöyle..
www.insaat-muhendislik.tr.gg[/code]
Önceki mesajları göster: