Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu: adsl sınırlayıcı

Arkadaşlar Herkese Merhaba size bir şey soracaktım.Ben ttnet 4gb kotalı adsl kullanıyorum.şimdi ben zaman zaman kotayı geçiyorum.kotayı geçmemek içinde bir program arıyorum ama sıradan bir program değil ben bir sınır koyacağım örneğin 100mb o sınırı geçince download yapamayacak nette dolaşamacak böyle bir program var mı saygılar
Mesaj25.08.2008, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
eğer bilgisayartda interneti aşırı kullanmıyorsanız
ttnet adsl kullanım bilgilerinden sık sık kontrol yapabilirsiniz ..
iyi eğlenceler Wink
Mesaj25.08.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

merhaba

Ne kadar kotanızdan kullandınız ? Ne kadar kaldı ? Aman birşey Download etmeyeyim.. Diye sıkılmaya gerek yok birçok kişinin bilmediği Türk Telekom ‘un sınırlı kullanıcılar için geliştirmiş olduğu ADSL kota sayfasından bahsedelim…

Sınırlı kullanıcıların kabusu tabiki kotalarını aşıp yüksek fatura ödemeleridir. İşte bunun için birçok farklı program kurarlar yalan yanlış istatistiklerle ve yok aman indirme aman bu ay çok yükledik gibi sıkıntılara girerler.. Bu tip durumlara düşmemek için ve aylık kotanızı görebilmeniz için size TTNET ‘ in internet sayfasını öneririm. En iyi ve en doğru kota bilgisini burada görebilirsiniz.

http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp

Bu siteye girip ADSL Kullanıcı Adınızı ve ADSL Şifrenizi girdikten sonra Hemen alttaki Güvenlik kodunu girdikten sonra GİRİŞ butonuna basıyorsunuz ve ne kadar kota kullandığınızı görebiliyorsunuz …

Haydi kolay gelsin sizlere …

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Önceki mesajları göster: