Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2007, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Aktivasyon mailine tıkla diyor ama

Kullanıcı Foruma üye olduğu zaman mail adresine aktivasyon maili gidiyor.Bu mailde link tıkla ve aktif et ama link tıklanacak şekilde değil.Sonra millet aktive edemedim beni sen aktive et sistemden diyor.Bundan bıktım.Tabi o maildeki yazıyı kopyala tarayıcıya yapıştır demektende yoruldum.
Mesaj20.07.2007, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hajı tamam anladık sitenin forum servisi yetersiz www.bedavaforum.org dan bi forum al forumunuda oraya yönlendir başka çare yok
Mesaj20.07.2007, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacı tamam sende haklısın ama yöneticilerin bunlardan haberi olsun diye ben buraya yazıyorum.İlerde bu sorunları düzeltirler ve bize daha hizmet sunmaları için.
Mesaj21.07.2007, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam hajı kızma ya Laughing
Mesaj21.07.2007, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhab arkadaslar, o aktivasyon linkinin tiklanabilir olup olmamasi emaili alanlarin kullandiklari mail servisinden kaynaklaniyor.. Mesela hotmail de link tiklanabiiyor gibi görünmezken gmail de tiklanabiliyor oluyor.. Ayni sorunla ben de karsi karsiyayim, bana gunde yaklasik 200 email geliyor, bedasitem den aldigim siteyi aktive edemedim, linke tiklanmiyor diye... gönderdigimiz email da altta kopyala yapistir diye uyarmamiza ragmen, herkesin bundan anlamasini bekleyemiyoruz, yapacak birsey yok, ben aktive ediyorum herkesi ve herkese de cevao yaziyorum...
Mesaj21.07.2007, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı şekilde bende bıktım foruma üye oluyorlar sonra buradaki tıkla dediği şey tıklanmıyor diyor.Bu bizim forumlarda da yazıyormu "tıklayamıyorsanız tarayırıcıya yapıştırın" diye.Yazmıyorsa yazsanız ii olur.
Mesaj21.07.2007, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

son mesajda sncompanye bende hak veriyorum dogrusu
Önceki mesajları göster: