Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu: RoyalPortal Sponsorluk hizmetleri.

merhabalar.
sitemizi kuralı 1 ay oldu ancak yoğun işlerim dolayısı ile üstesinden gelemedim.

tr.gg dışı web tasarım yaptığım için fazla vakit ayıramadım ancak sonunda sitemi bitirdim.
sitem içerik olarak doygun değil ve zaten amacımızda sponsorluk hizmetleri.

biz sitemizde hakkımızda sayfasında bulunan sponsorluk türlerinden biri karşılığında sizden sadece sitenizin sağ tarafında sabit logomuzun (RoyalLogo) bulunmasını istiyoruz.

sitemizin 4 sayfası var. eğer üşenmeyip her sayfaya bakarsanız 2 dk'da sponsorunuz olabiliriz Very Happy

www.royalportal.tr.gg

Mesaj28.08.2008, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir sitede yandaki "aaa " olan yerleri düzewltseniz hiç olmazsa boş bıraksanız daha iyi olur Very Happy Emeğinşze sağlık güzel bir site yanlız html-layer adlı sitenizde menü çok yer kaplanmış üste daha küçüğünü yapsanzı dhaa iyi olurdu.

İyi günler
Mesaj29.08.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzl Site
Mesaj31.08.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

dsiteyardimi yazmış:
Güzel bir sitede yandaki "aaa " olan yerleri düzewltseniz hiç olmazsa boş bıraksanız daha iyi olur Very Happy Emeğinşze sağlık güzel bir site yanlız html-layer adlı sitenizde menü çok yer kaplanmış üste daha küçüğünü yapsanzı dhaa iyi olurdu.

İyi günler

yorumun için teşekür ederim.
o "aaa" yazan yerlere küçük proje reklamları falan koyacağım onun için deneme amaçlı Razz

html-layer o tarz yapmayı düşündüm Wink

Önceki mesajları göster: