Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: GALERİ İLE

BEN RESİMLERİ RESİM EKLEME BÖLÜMÜNE EKLEDİN AMA GALERİ OLUŞTURA ATAMIYORUM TEKRAR YÜKLEME BÖLÜMÜ ÇIKIYOR. GÖZAT YAPIP YÜKLEDİĞİMDE ZATEN BU RESİM VAR DİYOR..

BU RESİMLERİMİ YÖNET BÖLÜMÜNDEKİ YÜKLEDİĞİM RESİMLERİMİ NASIL GALERİYE KOYACAĞIM. YARDIMINIZ İÇİN TEŞŞEKÜRLER.

GALERİ YAPARKEN TEKRARMI YÜKLEYECEĞİM HEPSİNİ.?

YARDIM LÜTFEN....
Mesaj29.08.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Galeriye ekleyeceğiniz resimleri Galeriden yukleyiniz.. Resimlerimi yönetten yuklemeyin..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj29.08.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşşekürler kardeşim.. yanii bu resimleri boşa yükledik. ama bir forumda öyle yazıyordu ben o yüzden yaptım sonra galeri yaptım ama zaten onun dediği gibi bir buton çıkmadı karşıma. bu resim yönetdeki yüklediğim resimleri sileceğim ozaman. öylemi
Mesaj29.08.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25793

buyurun burda galeri hakkında bir görsel anlatım mevcuttur
Mesaj29.08.2008, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahimylmaz yazmış:
teşşekürler kardeşim.. yanii bu resimleri boşa yükledik. ama bir forumda öyle yazıyordu ben o yüzden yaptım sonra galeri yaptım ama zaten onun dediği gibi bir buton çıkmadı karşıma. bu resim yönetdeki yüklediğim resimleri sileceğim ozaman. öylemi

Merhaba,
Silmenize gerek yok bilgisayarınızdaki resimlerin adını değiştirerek galeriden upload edebilirsiniz..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj29.08.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

peii resimleri galeriye yükledim ama hepsi x işareti ile görünüyor resim var ama x ile görünüyor. yükleme gerçekleşti ama . bunu ne yapmalı...
Mesaj29.08.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahimylmaz yazmış:
peii resimleri galeriye yükledim ama hepsi x işareti ile görünüyor resim var ama x ile görünüyor. yükleme gerçekleşti ama . bunu ne yapmalı...

hiş birşey

açıklamayı inceleyin.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073
Mesaj30.08.2008, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam o acıklamayı okudum zaten ondan sonra yazdım.....

1 satten fazla bekledim şu anda foto galerimde 35 olan resim sayısının 3-5 tanesi görünüyor diğerleri x işareti olarak görünüyor..
yardımmmmmm
Önceki mesajları göster: