Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu: neden resimleri göstermiyor???

Arkadaslar siteme resim ekliyorum ama bir cok resmimi göstermiyor.x isareti var.Anlamiyorum neden.cevabini bilen varsa yardimci olsun lütfen...
Mesaj29.08.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

İnceleyiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073

İyi eğlenceler..
Mesaj29.08.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu: inceledim

burayi inceledim fakat birakin 30 40 dakika 2 haftadir bekliyorum.ama acmiyor resimimi formatlarida sitenin istedigi format oldugu halde denemedigim sey kalmadi kardes.cok zamanimi aldi bu durum..anlamiyorum neden
Mesaj29.08.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: inceledim

akcakocakoyu yazmış:
burayi inceledim fakat birakin 30 40 dakika 2 haftadir bekliyorum.ama acmiyor resimimi formatlarida sitenin istedigi format oldugu halde denemedigim sey kalmadi kardes.cok zamanimi aldi bu durum..anlamiyorum neden

Merhaba,
4,5 hafta bekleyenler var eğer beklemek istemiyorsanız.. imageshack.us gibi sitelerden upload ediniz..
İyi eğlenceler..
Mesaj29.08.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu yüklediğiniz resim sayısıyla da etkili bazı denemeler yaptım 4 tane resmi aynı anda ne zaman yüklesem hepsi çalışıyor.. Very Happy Bilmiyorum bu şans ya da rastgele olan bir şey mi ama ben de hep oluyor tek resim yükleyinca olmuyor ama 4 resimde oluyor saçma da bulsanız bir deneyin belki sizde de olur.. Mr. Green
Mesaj29.08.2008, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

internet hızınız bu resimlerin çalısmasında yani doğru yüklenmesinde

büyük rol oynuyor yada forum daha sakinken resimleri eklemeyi deneyiniz

bazen bende de ara sıra oluyor

www.imageshack.us adresini tavsiye ederim resimlerinizi uplaud etmek için

eğer nasıl olucağı hakkında bilginiz yoksa ö.m ile ulasmanız yeterlidir
Mesaj29.08.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

allaha şükür benim böle bi sorunum yok Wink
Mesaj29.08.2008, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu: